Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éreztétek már úgy, mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek már úgy, mintha egy film lenne az életetek?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsa a kérdés, nem is tudom, hogyan fogalmazhatnám meg.Én leginkább a párommal kapcsolatban érzem ezt.Annyira sok mindent szoktunk együtt csinálni, nagyon sok jó programunk szokott lenni, a legapróbb dolgoktól kezdve a nagyokig.Van, hogy csak sétálunk egy csendes vidéken, aztán azt veszem észre, hogy hevesen csókolózunk.Nyáron utazgatunk, vagy egyszerűen csak bor mellett beszélgetünk.

Mint egy romantikus vígjátékban, néha olyan dolgokat művelünk, hogy úgy érzem, nem hiszem el, hogy ez megtörténik velem, mintha egy filmben lennék.Valami ilyesmi érzés, de nagyon jó.(Több, mint 5 éve vagyunk együtt.)Ha meghallok egy vidám zenét, ami az életről, szerelemről,vidámságról szól, egyből álmodozni kezdek, tervezem a "filmünk" többi jelenetét.:)

Csak én vagyok ilyen nem normális?:):):)


2012. máj. 8. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen.Már éreztem.Az én filmemnek ez lenne a címe:

Truman show.

2012. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt én is gyakran érzem, de az én életem inkább egy tragikomédiába illik... :D
2012. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
éreztem tiszta family guy ahol élek
2012. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ide ki ezt a kérdést?
2012. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Addig amíg nem kapok normális választ.
2012. máj. 8. 10:24
 6/12 Kései Sirató ***** válasza:

Én is éreztem hasonlót, a barátom meg gyakran mondja, hogy ő ilyen szenvedélyes nőt csak filmben látott és mindig azt hitte, ilyen a valóságban nincs.

Örülj neki,hogy ilyen szép életed van és értékeld!

2012. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy jó életem van, de az emberek olyan keserűek itt Magyarországon.

Ha valakinek dicsekszek a sikereimmel akkor rögtön jön a bajaival.

2012. máj. 8. 10:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Most én is így érzem magam, alakulnak a dolgaim :)
2012. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen :) és tetszik is

amugy az én filmem bandaháborús fegyverek nélkül :P

2012. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És te gondoltál már arra, hogy épp fordítva van? A romatikus filmeket készítik olyanra, mintha egy boldog élet lenne.
2012. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!