Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éreztétek már úgy, mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek már úgy, mintha egy film lenne az életetek?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsa a kérdés, nem is tudom, hogyan fogalmazhatnám meg.Én leginkább a párommal kapcsolatban érzem ezt.Annyira sok mindent szoktunk együtt csinálni, nagyon sok jó programunk szokott lenni, a legapróbb dolgoktól kezdve a nagyokig.Van, hogy csak sétálunk egy csendes vidéken, aztán azt veszem észre, hogy hevesen csókolózunk.Nyáron utazgatunk, vagy egyszerűen csak bor mellett beszélgetünk.

Mint egy romantikus vígjátékban, néha olyan dolgokat művelünk, hogy úgy érzem, nem hiszem el, hogy ez megtörténik velem, mintha egy filmben lennék.Valami ilyesmi érzés, de nagyon jó.(Több, mint 5 éve vagyunk együtt.)Ha meghallok egy vidám zenét, ami az életről, szerelemről,vidámságról szól, egyből álmodozni kezdek, tervezem a "filmünk" többi jelenetét.:)

Csak én vagyok ilyen nem normális?:):):)


2012. máj. 8. 10:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én néha horrorfilmet kapok, néha psycho-t, de néha romantikus vígjátékot, néha drámát! Ez változó! Most adásszünet van;)
2012. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hmm... éreztem már. Szerintem ovis koromban vígjáték volt, aztán tragikomédia, majd teljes mértékben tragédiává vált :D Párkapcsolat-ügyben biztos tragédia, amúgy olyan semmilyen. Egyszer egy filmet nézve vissza tudtam vezetni az én életemre (pont arra a szakaszra, amiben voltam, tehát az akkori jelenemhez)... csak pont az ellenkezőjét. :) A filmben minden boldog volt, én feltettem magamnak a kérdést és a válasz persze, hogy "nem" volt :D
2012. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!