Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Mi vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Mi vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy volt egy barátnőm, de ővele nem jutottunk el odáig, hogy lefeküdjünk, eléggé visszautasító volt ilyen téren, de az egyik barátom meg elvitt magához, mondta hogyha lányokkal nem menj, próbáljam meg vele (ugyis kiváncsi voltam milyen lehet fiúval...)ő már tapasztalt volt, és hát nekem se esett rosszul a dolog, lefeküdtünk. Ha kiderül akkor nagyot szívok, de am mondom nem volt rossz, de lánnyal is meg kéne tapasztalni...


18F


2012. máj. 8. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Kamu.
2012. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
homokos.
2012. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát.... Olyan vagy, aki keresi önmagát. A kíváncsiság az természetes. Az, hogy az első élményed egy fiúval volt, nyilván meghatározó lehet a későbbiekben is. De azt, hogy merre fogsz "mozdulni", azt csak te magad fogod tudni!
2012. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyökér vagy b*szki,hogy lehet valaki ennyire egy agyhalott! -.- úristen
2012. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez majd még kialakulhat a későbbiekben, de ha élvezted lehet hogy a fiúkhoz vonzódsz. ha nem égsz a vágytól hogy lefeküdj egy lánnyal akkor ne is erőltesd.
2012. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Valaki0702 ***** válasza:
Jézusom, ennyire retardáltnak már tanulni kell!!!
2012. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gyökér válaszolók, miért zavar titeket ha valaki szeret próbálkozni? ti vagyok a barmok, amiért leoltjátok. nincs ebben semmi kivetnivaló.
2012. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bi...
2012. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Túl sokat voltál vidéken. nem fejlődött ki az agyad.
2012. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!