Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy mondtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy mondtatok valakinek valamit, amit nagyon nem kellet volna?

Figyelt kérdés

Nem olyan barátnőnek, sima egyik barátnőmnek hülyeségből mondtam valamit, nem akartam, de vérig sértődött, eddig jóban voltunk, - egy tánckurzusra járunk - és tegnap vakarózott, mikor én elkezdtem röhögni, addig kérdezősködött míg elárultam mire gondoltam, arra gondoltam, hogy megkérdem - "Rühes vagy?" - Aztán már nem volt olyan vicces, ő megsértődött én meg bocsánatot kértem de nem értem el vele semmit, kicsit később sírva fakadt. - Ő akarta hallani min nevetek, igazából nem akartam megkérdezni - Nagyon szarul éreztem magam és még mindig gyötör a lelkiismeret :S


Azt mondta inkább találtam volna ki, hogy csak eszembe jutott valami, vagy mondtam volna egy akármilyen viccet.


Mit csináljak, megkérdeztem de állítólag semmivel sem engesztelhetném ki, engem meg azóta gyötör a lelkiismeret :S:S:S:S:S:S



2012. máj. 8. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit. már ne is haragudj, de barátok vagytok, baráti csipkelődésről nem hallott még? ha megsértődött, akkor haggyad, csak mond meg neki hogy gyerekes amit csinál, mert csak viccnek szántad. aztán meg ne szólj hozzá, majd elgondolkodik.
2012. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na jó, ezt a poént őszintén hányszor elsütik már az emberrel életében, hogy vakarózik és akkor "höhöhö rühes vagy/fürdeni kéne" stb.

Valszeg nincs több 13 évesnél, mert később ezen az ember maximum néz egyet, hogy "jajj hagyjál már" és továbblép... vagy visszaszól, vagy mittudomén...

Kérj bocsánatot a csajtól, ha ennyire a szívére vette, aztán sz.rd le, szerintem ebben semmi olyan nincs, amitől annyira ki kéne akadni... -.-

21L

2012. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18 éves a csaj :P
2012. máj. 8. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
mi állandóan ilyenekkel viccelődünk a barátnőmmel, sőt még durvábbakkal is. lehet, hogy nem mondtak neki még ilyet, vagy nagyon érzékeny, de mondd el neki, hogy csak vicc volt!!
2012. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rossz napja volt és ez volt az utolsó csepp a pohárba, halál komolyan vette
2012. máj. 10. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!