Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mondtatok már fel valakinek?

Mondtatok már fel valakinek?

Figyelt kérdés

Van egy alkalmazottam! Felvettem magam helyett az üzletembe, de nagyon nem vált be. Sajnos még ebben a hónapban fel kell neki mondanom.

Sajnálom,mert gyerekei vannak, de nem tudok mit csinálni! Hogy csináljam,hogy a legkevésbé legyen bántó? Még soha nem mondtam fel senkinek!


2011. dec. 1. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnállak téged is meg őt is

neked jó munkaerő kell neki meg állás

a decembert még nem tudná ott tölteni, tele van ünneppel, gyerekei is vannak

2011. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ott tölteni ott tudná, de igazából a felmondást meg kell csinálnom,mert dec. végéig van próbaidőn. Tehát maradhatna januárig,ha akar!

2011. dec. 1. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki valahogy, de minél előbb, hogy tudjon nézni mást is. Mondd meg neki, hogy sajnálod, hogy így alakult, de te sem tehetsz mást.
2011. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha van szíved akkor nem teszed ki karácsony előtt.

A férjemnek okt. 26.-án felmondtak mert a gazdag gyerek apuci vállalkozásában nem bírta a férjem fejét, pedig szükségük van rá, bármikor számíthattak rá és jó szakember.

Most itt vagyunk megfőve, még januárig evezünk valahogy utána már csak lefele van.

Eddig körbetelefonáltunk mindenkit, aztán ha feketén is de tudott dolgozni... na most ez már halott ügy.

2011. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!