Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jut mindennap eszembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut mindennap eszembe?

Figyelt kérdés
A teljesen történetet nem írnám le, nagyon hosszú lenne. Két éve, volt egy lány az életemben, egy ideig, rettentően belezúgtam. Volt barátnőm, akkor már több éve, nem csaltam meg, még egy csók erejéig sem, ami köztem és a lány között volt csupán néhány véletlen találkozó. Úgy éreztem egy darabig, szeretne tőlem valamit, de tiszteletben tartotta azt, hogy párkapcsolatban élek, utána megszakadt közöttünk a kapcsolat, néha futólag láttuk egymást, olykor szóváltásba elegyedtünk, de úgy tettünk, mintha semmi sem történt volna, ami lényegében igaz is, de valami mégis történt. Sosem értettem, miért zúgtam bele annyira, talán benne megvannak azok a tulajdonságok, amit egy lányban mindig is kerestem, fogalmam sincs, nem tudok konkrét választ adni a miértre. Sokáig emésztettem magam emiatt, végül úgy döntöttem, végérvényesen, és örökre megszakítom vele a kapcsolatot, remélvén, így örökre elfelejtem. Azóta is, kvázi mindennap eszembe jut, ha abban a városban járok, ahol ő lakik, akaratlanul is remélem, hogy egyszer összefutok vele, újra, csak egyszer.. Hülyén fog hangzani, de van egy több éves kapcsolatom, és nagyon szeretem a barátnőmet, sosem csalnám meg, de két éve, ez az ominózus "másik" megváltoztatott bennem valamit, ami azóta sem múlt el. Néha elmélkedem rajta, hogy akkor volt egy esélyem, de elszalasztottam. Elfogom őt valaha felejteni? Egyáltalán miért zavarosak az érzéseim, ennyi idő után is?
2012. máj. 8. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
2 lehetösèged van:1:szakítasz a pàroddal ès a làny utàn eredsz,hàtha van mèg esèlyed.Nyílvàn nem vèletlen hogy nem tudod elfelejteni DE ez lehet csupàn egy vonzalom ami megmaradt benned mert nem alakult semmi.Ha viszont a pàroddal maradsz,akkoor annyi tisztessèg lehetne benned hogy mèg a gondolatot is kiüzöd a fejedböl ès akàrhànyszor csak ùgy èrzed hogy rá fog sz gondolni,eltereled a figyelmed,mert ha tènyleg annyira szereted a mostani pàrodat akkor ezt nem tszed vele...
2012. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!