Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan fiú, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú, aki nem akar barátnőt? (olyan, aki nem meleg)

Figyelt kérdés
szóval mondjuk például undorodik tőlük, meg nem bírja elképzelni, hogy lefeküdjön egy lánnyal, mert mondjuk undorítónak találja.. ezt nem tudom hogy megfogalmazni, de értitek..
2012. máj. 8. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
van egy osztálytársam, nagyon jó barátom. nem meleg, mert pl.: tetszenek neki lányok, tudom, hogy én is tetszettem neki, de nem akart velem sem járni, mert szerinte a barátságok sokkal fontosabbak. úgy érzem ő még nem érett meg az ilyesmire, vagy nem tudom. szóval nem undor van benne, hanem senkivel nem akar párkapcsolatot. (jó pasi egyébként)
2012. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ismertem ilyet. Osztálytársam volt, teljesen normális gyerekről van szó de mondta hogy ő nem akar barátnőt mert bonyolultak meg őt nem izgatja fel a sex. De megtört mert egyetemen is csoporttársam lett pedig nem voltunk nagy haverok és olyan jó nője van hogy kb a fél suli irigykedik rá. És bizony rájött hogy tényleg kell neki nő. Szóval vannak ilyenek akiket ez csak később izgat fel :D
2012. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
pl az aszexuális fiúk.
2012. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2. válaszadónak igaza van ehez fell kell nőni és érecség kell hozzá :)
2012. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Olyan nincs amit leírtál, de olyan hogy a nők undorodnak valakitől, az igencsak lehetséges.
2012. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17:41 Ebbe nincs igazad. Vannak jól kinéző csávók, akik holt ronda nővel járnak, és vannak tirpák gyökerek, bombanővel.
2012. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet, egyik ismerősöm nem akar barátnőt, beéri azzal, hogy minden hétvégén más csajjal kavar. Ő tudja én ezért nem nézek rá rossz szemmel, majd kinövi.


19/L

2012. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ja bocsi előző vagyok, nem olvastam végig a kérdést :D

ő előszeretettel fekszik le lányokkal, csak barátnőt nem akar, mégegyszer bocsi :D

2012. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Létezik.Aszexuális vagy frigid emberek.
2012. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és ezek az ismerőseitek, osztálytársaitok hány évesek? mert pl 18 éves korban ilyesmi normális még?
2012. máj. 8. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!