Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám lebeszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám lebeszélni, meleg srác barátnőt akar magának?

Figyelt kérdés
A haverom meleg, nemsoká 25 éves lesz, de eddig még nem volt sráccal komolyabb kapcsolata, elmondása szerint 2x csókolózott és semmi több nem volt, most el van nagyon keseredve, kis községben lakik, társat találni lehetetlen neki. Barátnőt akar keresni, de én nagyon le akarom róla beszélni, mert nem lenne boldog a kapcsolatban, sem ő sem a lány. Mit mondjak neki amivel tudok rá hatni???
2010. nov. 29. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljon arra hogy ezzel 2 embernek is árthat:főként a lánynak és persze saját magának!gondoljon bele hogy ha valahogy kiderül hogy meleg -ami nem baj én ezt nem ítélem el- milyen hatással lehet a lány életére!Azt fogja gondolni hogy ő rontott el valamit de elég rendesen.Ez mindkettőjük életére rossz hatással lehet!És a községben is ahol élnek nem azért ítélik majd el mert meleg hanem mert képes volt ezt tenni egy lánnyal!:S Próbáljon meg ismerkedni nem kell abban a községben ahol él vagy interneten....biztos rá fog találni az igazira!Egy hetero-nak sem könnyű mindig.....
2010. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 clyde&robert ***** válasza:
28%
aki meleg az hazudik onnmaganak es masnak is,azert allitjak sokan,vagy azert melegek,mert nem volt meg egy komoly baratnojuk akit szeressenek vagy aki szeresse oket,igy nem is kuzdenek egy lanyert mert azt hiszik hogy semmi ertelme,majd ugyis megcsal hasonlo erzesek,par eve en is igy voltam mert megbantott egy lany,es igen en is voltam pasikkal,de az egy nagy parasztsag,csak tull gyenge voltam,megutaltam a lanyokat,amig nem talaltam utanna egyet aki imad.
2010. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Oké, akkor most fordítsuk meg egy kicsit. Mivan ha egy fiúval jön össze?


Gondoljon arra hogy ezzel 2 embernek is árthat:főként a fiúnak és persze saját magának!gondoljon bele hogy ha valahogy kiderül hogy hetero -ami nem baj én ezt nem ítélem el- milyen hatással lehet a fiú életére!Azt fogja gondolni hogy ő rontott el valamit de elég rendesen.Ez mindkettőjük életére rossz hatással lehet!És a községben is ahol élnek nem azért ítélik majd el mert hetero hanem mert képes volt ezt tenni egy fiúval!:S Próbáljon meg ismerkedni nem kell abban a községben ahol él vagy interneten....biztos rá fog találni az igazira!Egy homo-nak sem könnyű mindig.....


Nehogy már egy fiút, aki még sosem volt fiúval rábeszéld, hogy igen te meleg vagy, nehogy lányokkal kezdj! Szegény srác. Inkább segítenél neki megtalálni a nemi identitását.

2010. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne mondj neki semmit. Ne akard se lebeszélni, se rábeszélni semmire.

25 éves eltudja dönteni mi a jó neki

Vagy Te is meleg vagy , és őt szeretnéd párodnak?

2010. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondoljon a lányra, mennyire rossz lenne neki, ha később kiderülne, mi a helyzet.


Egyébként én leginkább arra biztatnám, hogy hagyja ott a kis falut, költözzön el egy olyan városba, ahol van meleg szórakozóhely (nem feltétlenül Budapestre, több vidéki nagyvárosban is van ilyen). Vagy akár próbáljon szerencsét külföldön, ha tud. Nyugat-Európában sokkal inkább elfogadják a melegeket, mint nálunk. A lényeg, hogy képes változtatni a helyzetén, ha nagyon akar.

2010. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy 2 embernek is rossz lenne, egyrészről haveromnak mert ő nem szereti a lányokat, elég sokszor megpróbálta, de ha hozzá ér egy lány, elmondása szerint neki olyan mintha egy srácot simogatna egy másik (heteró).

Vezet blogot is ahol meleg dolgokról, álmairól ír stb. Szóval tuti hogy meleg.

Másfelől meg tényleg nem lenne szép a lánnyal szemben sem, csak egy próbának eszköznek használni. Ezért is akarok neki valahogy segíteni, le kell erről beszélnem, nem teheti ezt sem magával sem egy másik emberrel.

Én nem vagyok meleg 2 és fél éves kapcsolatom van egy lánnyal, de láttam hogy gyűri maga alá a magány, szinte rá sem lehet ismerni.

Magányának fő oka hogy nem tud elköltözni se ismeretsége se pénze se semmi nincs. eléggé patt helyzet.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. nov. 29. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nehogy már egy fiút, aki még sosem volt fiúval rábeszéld, hogy igen te meleg vagy, nehogy lányokkal kezdj! Szegény srác. Inkább segítenél neki megtalálni a nemi identitását."


Remélem, hogy a te lányodat is arra fogja használni egy meleg srác éveken keresztül, hogy megtalálja a nemi identitását.

2010. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Épp azon vagyok hogy ne adja fel és ragaszkodjon a nemi identitásához, ha a fiúkat szereti akkor maradjon is meg ez az állapot, azért mert egyedül van és magányos ne kössön kompromiszumokat és kezdjen kapcsolatot egy lánnyal.
2010. nov. 29. 14:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Hadd próbálja ki és tapasztalja meg maga.
2010. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!