Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan fiú, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú, aki nem akar barátnőt? (olyan, aki nem meleg)

Figyelt kérdés
szóval mondjuk például undorodik tőlük, meg nem bírja elképzelni, hogy lefeküdjön egy lánnyal, mert mondjuk undorítónak találja.. ezt nem tudom hogy megfogalmazni, de értitek..
2012. máj. 8. 17:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Én nem akarok, mivel csak prostizni szoktam.
2012. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
James Isaac Newton - ra illik a kérdés!
2012. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az aszexualitás is szexuális irányultság, a népesség 1%-a az. Nem kell b@sztatni őket.
2012. máj. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok.

Nem is volt még, nem is smároltam még.

Vagy talán akarok csak nem találtam olyat akit akartam volna eddig. Nem külsőre vagyok válogatós. Hanem inkább belsőre.

21/F

2012. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Létezik, mert minek is.
2013. febr. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!