Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány, figyeltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, figyeltem a jeleit de nem tudom hogy pontosan ez mit is jelent? (lent)

Figyelt kérdés
van egy lány a suliban akivel találkoztam az utcán a barátnőivel jött ki az én barátaimhoz, azon a napon jól elvoltunk és nekem megtetszett a lány. Suliban figyelem szokott nézni és amikor rá nézek nem kapja el a fejét meg minden kis viccen ami valójában annyira nem is vicces amit mondok mindig nagyokat nevet, mindig oda állt ahol én vagyok. Ez lehet annak a jele hogy tetszek neki?
2012. máj. 8. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
elképzelhető.hány évesek vagytok?
2012. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

én 15

ő 14

2012. máj. 8. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen tetszel neki. Én javaslom hogy a bámulás helyett többször menj oda hozzá és beszélgess vele majd hívd el őt valamerre. Értékelni fogja az tuti :D
2012. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Porcelain Heart válasza:
Lehetséges. Hívd el valami sulin kívüli programra, az segíthet. :)
2012. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tuti h bejössz neki így a leírtak alapján...sok sikert!
2012. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez azt jelenti.
2012. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! oda megyek hozzá és többet beszélgetek vele. De van barátja de azt mondták hogy több esélyem van.
2012. máj. 8. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen!:)

14/L

2012. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló tőled kérdezném mert látom lány vagy te szakítanál a jelenlegi pasidért egy másikért?
2012. máj. 8. 22:52
 10/10 anonim válasza:
szerintem is totál oda van érted :) 14/L
2012. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!