Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ti "valltatok" már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti "valltatok" már szerelmet?

Figyelt kérdés
És ha igen, hogy reagált a fiú?

2012. máj. 8. 22:22
 1/10 anonim válasza:
Nem :D
2012. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak olyannak,akivel kapcsolatban voltam.Az egyik nem mondta vissza,csak hogy örült neki és akkor épp romantikáztunk.Aztán nem sokkal később szakítani akartam,akkor felhozta a témát, hogy de ő is szeret engem.Akkor nem dobtam,pár hónapra rá ő dobott engem :D A másik komoly kapcsolatomban viszont ő mondta előbb,én pedig vissza:)Aztán most rájöttem, hogy egyikbe sem voltam igazán szerelmes....
2012. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hát konkrétan lesz*rta ...:D de utólag én is rájöttem, hogy hülye voltam.:DD
2012. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jah. visszautasított. de én eleve azért csináltam, hogy visszautasítsanak és ne őrüljek bele az érzéseimbe
2012. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még soha, pedig egyszer tényleg nagyon szerelmes voltam és a pasi tudta, hogy vki tetszik és kérdezgette is de én csak nem mondtam. erre csak kérdezősködött, így végül még mindig NEM mondtam el. aminek örülök, mert azóta nem beszéltünk nem találkoztunk és örülök, hogy nem járattam le magam
2012. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most így a szó szoros értelmében, hogy azt mondtam, hogy "én szerelmes vagyok beléd" csak egyszer.

Hát a srác meglepődött, és nem tudta mit mondjon. Én viszont ennek hatására tudtam, hogy mire számíthatok. :D És igazam is lett. :(


Viszont barátomnak meg exeknek nem rémlik, hogy kimondtam volna így, csak azt mondtam, hogy szeretlek, dehát ez elég alap szerintem egy kapcsolatban.

21L

2012. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és szerintetek én megmondjam neki? de hogy kéne? mert szerelmes nem vagyok belé... szval. nem azt mondanám h szerelmes vagyok beléd...:D
2012. máj. 9. 18:24
 8/10 anonim válasza:
hát személyes tapasztalat alapján: csak akkor mondd meg neki, ha legaláb egy kis esély van arra, hogy viszonozza is az érzésed. mondjuk én még negyedikben(alsóban) mondtam meg annak a fiúnak, aki ráadásul még most is nagyon tetszik, és akkor már 7 éve tetszett, hogy tetszik nekem, meg hogy szeretem, de azt mondta, hogy ő nem akar járni velem:( de mondjuk ez olyan "diákszerelem". hozzáteszem, még nem volt barátom, tehát kapcsolat-szűz vagyok(pedig már hányan akartak velem járni!) tehát inkább ne:) de ha bátor vagy, akkor szurkolok:D
2012. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen és nagyon vicces volt...:P

Egy picit be voltam csiccsentve és elmondtam neki mert 2-ben maradtunk de a végén kiderült hogy ő is belém volt zúgva csak nem merte elmondani és még azóta is együtt vagyunk az-az pontosan 5 éve :DD Igaz hogy én akkor nem igazán voltam józan de minden képen meg éri kockáztatni :DD

2012. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem :)
2012. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!