Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell "nem akarni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "nem akarni" görcsösen a szerelmet?

Figyelt kérdés
Hogy csináljam hogy ne görcsöljek rá? Ti hogy csináljátok? Mire koncentráltok?
2012. máj. 6. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ott bukik meg a dolog, hogy nem akarni kell és koncentrálni. ha már akarsz valamit, akkor az nem spontán! inkább jegeld egy időre a dolgot, ne is pasizz/csajozz. általában akkor jön be a dolog!
2012. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az utolsó is írja.

Ne csajozz/pasizz. Én is OFF-oltam magam egy időre, eddig nagyon rágörcsöltem az egész témára, nincs is senkim. A legutolsó barátom meg éppen akkor jött, amikor nem is akartam, nem számítottam rá.


Sok sikert! :)

2012. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Az első kettő szerintem hülyeséget írt.

A lényeg, hogy ne görcsösen. Én is görcsösen kezdtem (újra). Alig váltottam pár szót a lánnyal, már randira is hívtam. Sikertelenül. Megpróbáltam a (netes) randikon megfelelni.

Aztán már csak szórakozni jártam randira. Nem vártam semmit az egésztől, így sok esetben nagyon jókat dumáltunk.

Nem akartam minden személyesen megismert lányt azonnal felszedni. Inkább egyszerre ismerkedtem többel. Egy idő után már alig tudtam levakarni magamról őket.

Tehát ismerkedni kell, de nem kell elsietni a dolgokat.

2012. máj. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: először is köszi h véleményezed amiket írtunk. másodszor szerintem TE írsz hülyeséget. "Aztán már csak szórakozni jártam randira." pont az ilyen pasikból van elegem! ha randira megyek, nyilván nem lánykérésre számítok, de baromi nagy g*ciség szórakozgatni a lányokkal. szórakozz a buliban tequiláért szopó lányokkal a wc-ben, de ha egy lány elmegy randizni, akkor tiszteld már meg azzal, hogy nem hülyíted, és mellette nem futtatsz legalább 5-6 másik szálat. köszi.
2012. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Kedves 3.! Ha mi írunk "hülyeségeket", akkor te mit csinálsz?! Egyszerre több lányt hülyítesz. Aztaaaa, mondhatni profi vagy. Kérdés, hogy miben... Kritizálni azt tudsz. Maximum ebben...

2012. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem én nem fogok összefutni ilyen csávóval... Bár elsőre úgy se fogom levágni hogy több csajjal is kavar mögöttem :S
2012. máj. 7. 12:04
 7/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok, és nekem sikerült összefutnom ilyennel, és mondhatom, nem volt jó érzés. a randi remek volt, minden klappolt, már kb 1 hónapja találkozgattunk. azt hittem, kezd komolyodni a dolog, mert hetente kb 3-4szer biztos találkoztunk, és a beszélgetések is egyre mélyültek + a szex is jó volt. felléptem társkeresőre, hogy letöröljem magam, erre látom, hogy bizony nagyon aktív és minden nap fellép. rákérdeztem, és nem is tagadta, hogy ő igenis levelezget, ismerkedik, randizik mellettem. b*szottul jó érzés volt...

és ha ezek után egy zárkózott, bizalmatlan lány leszek, akkor a pasik meg csodálkoznak és szidják a női nemet, hogy mind hülye. holott azt kapjátok vissza, amit adtatok nekem is!

2012. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó reggelt Csipkerózsikák!


Sokan sírnak itt, hogy nem találják a párjukat, nem tudják, hogy merre keressék. Visszakérdezés után pedig kiderül, hogy otthon ülnek a 4 fal között és sehová sem járnak el. Azt hiszem nem szükséges matematikai Nobel-díj, hogy lássuk, az én hozzáállásommal nagyságrendekkel nagyobb az esély az igazi megtalálására.

Nekem is volt már szerencsém és volt munkahelyi kapcsolatom, de ez szintén egy elkerülendő fajtája a kapcsolatoknak. A többi esetben viszont aktívan, de nem görcsösen részt vettem a társkeresésben.

Lehet sírni, hogy elfújtam a rózsaszínű felhőket, de fel is lehet nőni és megtanulni különbséget tenni az ismerkedés és a járás között.

Ha társkeresőn néhány levél után elhívok valakit, akkor az nem azt jelenti, hogy én most halálosan szerelmes vagyok, hanem azt, van annyira érdekes és vonzó, hogy jobban meg akarjam ismerni. Az első randiig arról szól a levelezés, hogy meg akarjuk ismerni egymást. Ez mindkét fél részéről őszinte. (Megsúgom, a lányok is több szálat futtatnak.)

Azt nektek is éreznetek kell, hogy ha elmegyek egy rendezvényre, akkor nem csak egy lányt szólíthatok meg. Mert ti ezt várjátok el!

Miért baj az, hogy szórakozni jártam a randikra? Jól akartam érezni magam és nem görcsöltem. Nem akartam megfelelni egy ismeretlen ismeretlen elvárásainak. Nem akartam mindenáron felszedni, nem akartam az első randin megcsókolni. A hülyítés az lett volna, ha csöpögős leveleket írok és a randin is hülyítem. Szórakoztató volt őszintének lenni és olyan beszélgetéseket folytatni, amilyenekbe görcsösen nem jutottam volna el. Tehát próbáljátok félre tenni a kisebbségi komplexusaitokat és tegyetek különbséget a szórakozás és a másikkal való szórakozgatás között. Két egészen különböző dologról beszélünk. A szórakozóhely sem azt jelenti, hogy ott a másikkal szórakozunk.

2012. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ki mondta, hogy CSAK ott ismerkedek? erről szó sem volt. ott IS, mivel barátnőmmel egyszer poénból regisztráltunk. azt elismerem, hogy a levelezés az semmi. viszont 1 hónapnyi együttlét után, amikor olyanokat is mond, hogy kezd belémesni, és bennem mindent megtalált, amit csak keresett, elég nagy szemétség volt ezt tennie. ez nem rózsaszín felhő, és nem a 4 fal közötti penészvirág vagyok, hanem ez az igazi szemétség esete. mellesleg rohadt sok pasitól is hallottam, hogy elege lett, hogy ahány randira elment, a csaj csak szórakozni akart, inni egy pár koktélt a pasi számlájára, vagy csak simán unatkozott, és arra vágyott, hogy szórakoztassák. ilyen esetekben persze a nő a k*rva. de ha fordítva van, akkor mi vagyunk rózsaszín felhőben. eléggé kettős a mércéd.
2012. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy csak ott ismerkedsz? Mert én nem. Te ezt írtad: "inkább jegeld egy időre a dolgot, ne is pasizz/csajozz." Ez eléggé penészvirágosítási :-) tanács, ami szerintem hülyeség.

Érthető, hogy egy hónapos járás és néhány szex után megvisel, hogy át lettél ejtve, de azért ez már egy kicsit más, mint egy első randi.

A te átverésed nem az én hibám.

De próbálj meg különbséget tenni egy első randi és egy dugás között!

A lényeget nem értetted: Egy jó beszélgetés, egy ismeretlen felfedezése, az azonosságok megtalálása szórakoztató. És a dolog természetéből adódó félreértések is azok. Értsd úgy, hogy nincsenek elvárásaim. Ami persze nem teljesen igaz, mert ha a lány flegma és nem figyel rám, akkor én sem teszek bele több energiát.

Érdekes módon nekem egy koktélt sem kellett fizetnem. Talán kávézóba kellene szerveznie az ismerőseidnek a randikat, nem bárba. Tehát aki ribancot keres, az ne csodálkozzon, hogy azt is talál.

Poénból regisztráltál... Persze, aztán mégis az egyik srác ágyában kötöttél ki. Legalább magadnak ne hazudj! Nincs olyan, hogy poénból regisztrálok társkeresőre. Fel kell fogni, hogy ez is egy elfogadott fóruma a párkeresésnek és nem kell kamuzni, hogy poénból. Ha pedig poénból, akkor mi is van azzal a kettős mércével?

2012. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!