Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged hidegen hagyna, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged hidegen hagyna, ha egy nő meztelen képeket küldene a párodnak?

Figyelt kérdés

Megismerkedésünk alatt kavart a párom azzal a nővel. Nem voltak együtt, mert a nő nem alkalmas barátnőnek, csak arra 1-2 alkalomra. A nő szerelmes lett a páromba.

Miután mi megismerkedtünk, megmondta a nőnek, hogy van valakije, akivel komolyan gondolja, már nincs szüksége az alkalmi szexre, hagyja őt békén.

Egy ideig nem is jelentkezett, aztán kb 1 hónapja megint.

Először fb-on irkált a páromnak (megmutatta a leveleket). Onnan tiltotta. Aztán emailben próbálta vele felvenni a kapcsolatot. Sikeresen megoldottuk, hogy a leveleit ne kapja meg a párom. Valahogy megtudta.

A közös email címünkre (nem tudja, hogy közös) kezdett el előbb erotikus, majd meztelen képeket küldözgetni.

Többször írtunk neki, hogy hagyja már abba ezt a gyerekes viselkedést. A páromat nem érdekli, már csak azért sem, mert ilyen "olcsó lány".

Megírtam a nőnek, hogy feldobom a képeit az internetre, telefonszámmal együtt, és lesz bőven pasi aki meg.....ná.

Azt mondta akkor feljelent engem.


Kíváncsi vagyok, más mit tenne a helyemben.


2012. máj. 9. 14:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Jót mulatnék rajta, aztán rátolnám a spam-szűrőt. Probléma megoldva.
2012. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valóban nem teheted "közkinccsé" a képeit, mert tényleg feljelenthet, és megütheted a bokád. Viszont zaklatásért feljelenthetitek, és fel is kell jelenteni az ilyen lotyókat, aztán majd abbahagyja.
2012. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én vissza küldeném a képeket a csajnak.Persze valami"olcsó"dumával.Alázni kell egy kicsit.Vagy nem vesztek róla tudomást és előbb-utóbb abba hagyja!
2012. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is küldözgethetne ilyen jó kis képeket :D
2012. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

Ha egy olyan pc-ről csinálsz egy ál-profilt neki, ami nem köthető hozzád semmilyen módon, és nem bizonyítható rád a létrehozása, akkor hiába jelent fel, nem megy vele semmire, legfeljebb rágalmazásért visszaperelheted :)

Kár, hogy megírtad neki a szándékodat, mert ez viszont bizonyíték lehet ellened (legalábbis a szándékodat bizonyítja, nem magát a cselekményt).

Amúgy lehet én azt csinálnám, hogy kinyomtatnék róla egy tucat szórólapot telószámmal aztán kiplakátolnám egyik éjjel. lehet h utána nem küldene több képet magáról nektek, heheee

2012. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Ha spam-oljuk az email cimét, csinál másikat és arról küldi.


Legutóbb ilyen üzit irt a képek mellé:"

jajj, látod milyen csupasz a p....m? tudom, hogy ezt imádtad, és csak egy szavadba kerül, és újra a tiéd, a popsimmal együtt".



A frappáns szöveg nem is rossz, de ha válaszolok neki, akkor nem kopik le :/

2012. máj. 9. 14:51
 7/26 A kérdező kommentje:

Az jutott eszembe, hogy megírnánk neki, hogy nem töröltük ki a képeit, és feltörték az email fiókunkat.

És hogyha az illető feldobta a képeit a netre, magára vessen és ne minket okoljon?!

2012. máj. 9. 14:55
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Csak egy kérdés: miért nem változtattok e-mail címet?
2012. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ez a gyerekes bosszúállósdi.

Ha attól önmagában nem kopott le, hogy a párod veled van, akkor most már azt élvezi, hogy idegesíthet benneteket. Amíg reagáltok, addig fenntartjátok az érdeklődését.

Spam szűrő, nincs válasz, ha új címről ír, arra is spam szűrő.


Nekem naponta 1-2 Viagrás reklám jön, azokra is rátolom a spam szűrőt, pedig azt nem is általam ismert személyek küldik, hanem valahonnan az internet bugyraiból érkeznek.

2012. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez de gáz. Szóhoz sem jutok. Ja de mégis: válaszom ez lenne: igen emlékszem rá, és az érett sajt szagára is. Látom híztál is csöppet.


Utána meg olvasatlanul törölném a leveleit. Majd megunja.

2012. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!