Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sikertelenség a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikertelenség a lányoknál felőrölte az életem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Soha nem volt 1 barátnőm se. Erre annyira rágörcsöltem, hogy bipoláris depresszió alakult ki (volt még pár ok ez mellett). Szociális fóbiás voltam alapból is. Ennek ellenére próbálkoztam, de most elértem egy olyan mély pontot, hogy azt hiszem innen nincs fel. Próbálok ismerkedni totál mentális roncsként, és egyre mélyebbre süllyedek. Tudom, hogy az a megoldás, hogy szerzek egy barátnőt. De hogyan, ha sehogy nem megy? Mostanra az öngyilkosság tölti ki minden gondolatom. Mit tegyek? 22/F
2012. máj. 3. 01:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a csajozás egy tanulható dolog.

nézz utána,csomó helyen tanítják.

pua-nak hívják őket.

ezzel az öngyilok dologgal meg mit akarsz?

engem ne zsarolj!

lesz@rom,hogy élsz-e,vagy halsz.

2012. máj. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez tűnik lassan az egyetlen megoldásnak. Miért zsarolnék ezzel akárkit?
2012. máj. 3. 01:56
 3/10 anonim ***** válasza:
mármint a csajozó tanfolyam,vagy az öngyilok?
2012. máj. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Jaj, csönd már, első válaszoló.

Senki se sz@rja le. Gondolj a családodra.

Mi lenne, hogy ha VÁLTOZTATNÁL? Tudom, milyen a mélységesen mély depresszió, mikor abból áll a napod hogy hergeled, emészted magadat belülről, játszol a halál gondolatával, miközben tudod, hogy még ahhoz is gyenge vagy, hogy megtedd. De mi lenne, hogy ha fognád magadat, és egyszer csak eldöntenéd, hogy mostantól minden megváltozik? Tegyük fel, hogy van két pasi: egy szép, meg egy nem szép. A szépnek önbizalomhiánya van, puhány, a nem szép meg dagad és ő a társaság közepe. Szerinted melyik az imponálóbb?

Természetesen nem kell feltétlenül a társaság középpontjának lenned, de könyörgöm, légy férfi. Este mikor lefekszel, képzeld el a lelki társadat, a barátnődet, gondold el, milyen jó lesz együtt - hidd el, hogy te magad vonzod be a dolgokat. Ha mentális roncsként gondolsz magadra, az is vagy. Egyszerűen csak sz@rj le minden nem oda illőt, gondolkodj pozitívan, szeresd magadat, és jön valaki, aki ugyanúgy imádni fog. Tudom, közhely, de igaz. :)))

Ja, és " az a megoldás, hogy szerzek egy barátnőt." Ezt azért ne így. Egy kapcsolatot fent is kell tartani, és először magadat kell rendbe hozd. Ne görcsölj! És változtass azon, amin csak tudsz, valószínűleg bele vagy roskadva egy helyzetbe, de ez csak állapot. Csak te tudsz változtatni. Csak ez után jöjjön a barátnő. 22 évesen előtted áll minden, nem vagy te lekésve semmiről...

2012. máj. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vree ***** válasza:
50%
Örülj hogy van mit enni.
2012. máj. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Menjetek mar a pi.csaba ezzel a pua faszsaggal, 3 hulyegyerek mivel 21 evesen vegre kepesek voltak not szerezni rogton igazi Donnak ereztek magukat es azt hittek, h akkor mostantol ok azok, akiknek tanacsot kell osztogatni.

Kozben meg total kozhely az egesz bagazs.

2012. máj. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan bige miatt öngyilkolni, aki nem is létezik? Nooooormális?
2012. máj. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a helyzet amiben vagy, egy jó lehetőség a változásra. Mivel magad is érzed, hogy ami van nem jó, nem működik, ezért táplálj be egy másik programot és futtasd azt.

Javaslataim az alábbiak és kérlek gondold át:

- a nő érzelmileg stabil embert keres, a tépelődő, hatalmas lelki viharokat megélő férfitól menekülnek

- a helyzeted tolmácsold a magad számára előnyként

- keresd meg mi az, amiben jó vagy, ahol eredményeket tudsz a magad számára elérni

- azok a nők, akik azon a területen felismerik a benned rejlő lehetőséget, egyből lehetséges társként fognak tekinteni rád

- abban a pillanatban, amint kialakul majd egy kapcsolatod, nem tudod majd levakarni magadról az időnként fel-feltűnő lehetőségeket

- addig is csak barátkozz, ne akarj semmit a nőtől, csak figyeld miként gondolkodik, hogyan működik, így amikor majd "helyzetbe kerülsz", akkor tudod alkalmazni (sok férfi nem érti a nők nyelvét)

- +1 észrevétel: a nő akkor közeledik a legintenzívebben hozzá, ha nem érezteted, hogy akarod őt


"Totál mentális roncsként" ne próbálj semmit, mert az nem egy vonzó kínálat. Programozd be magadba, hogy "önálló, független férfi vagyok", legyen egy új identitásod (pl.: ufo-kutató vagyok, lélekgyógyász, időjárásfigyelő, holdfigyelő, természetbarát, stb, csak legyen min. 1 valami). Ez olyan 30-45 perc. Élj ennek megfelelően és máris más lesz a világ.


Amíg "mentális roncsként" definiálod magad, az kisugárzik és így nem megoldás barátnőt szerezni vagy ezt célként meghatározni, mert eleve kudarcra van ítélve. Az előbb leírt új identitás is ki fog sugározni és sokkal sikeresebb leszel.


Az öngyilkosság nem oldja meg a problémád, csak mélyítené. Illetve elveszi az esélyed, hogy nyugalmat és örömet találj. Az általam írt úton aránylag hamar lesznek sikerek, örömök és ettől megfosztanád magad.

Ha szeretnél ezekről levelezni, nyugodtan írj egy privátot.

2012. máj. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sportolj, tanulj, dolgozz! szórakozz lányok nélkül! ha már nagyon kanos vagy akkor pedig menj el prostihoz. a lényeg, hogy ne görcsölj ezen, szarjál bele!
2012. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Forever Alone...
2012. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!