Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok pasival a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok pasival a pénze miatt?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt. Értelmes, diplomás, szép.

A pasi nyolc osztállyal, nagyon buta, a csaj tűri ha veszekszik vele, ami nagyon sűrű.


Mindezt miért? .. mert a pasi családja nagyon gazdag, mindenük megvan, meglesz ami kell. Ez azért minősíti nőt.


Ez csak annyival másabb, mint ha prostituált lenne, hogy stabil a jólét és nem mindig más pasi.


Bárhogyis nézzük: A lány feláldozza az életét. Tűr, tűr és tűr.


Más lány bevállalná ezt ? Ez általános dolog ?


2012. máj. 10. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Tuti nem.
2012. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne kövezzetek, de azért én leírom a véleményem.

Az első félévben kibuktam az egyetemről, mint kiderült nem olyan "húdebulizás és semmitsetanulsz" az egész, hanem tömény szívás és magolás.

Szóval amíg újrafelvételiztem, gondoltam elmegyek dolgozni, hogy legalább pénzem legyen. Ahha. Na hát, kérlek alássan SEHOVA nem vettek fel, mert nincs tapasztalatom. De konkrétan ruhaboltba eladónak se, mert az olyan baromi összetett meló, hogy minimum sebészdiplomát igényel. Sehova, mosogatónak menni is 1-2 év gyakorlattal lehet! :D Ezen külön röhögtem. Szóval miután körbenyálaztam az összes szabad munkát, ami szóba jöhetett, a brutálisan aljamelóktól elkezdve bármiig, és SEHOVA nem vettek fel, komolyan elkezdtem pánikolni, hogy mi a szent sz.r lesz így velem a jövőben? Mert nekem a szüleim nem tömnek pénzzel, soha nem is fognak, nincs gazdag nagynéni, akitől legalább kezdőtőkeként megörökölnék némi pénzt, vagy lakást, mint az ismerőseim 90%-a, semmi... komolyan SEMMIM nincs, amivel elkezdhetném az életem.

És ebben a brutálisan kilátástalan elkeseredett helyzetben, belegondoltam, hogy mennyire egyszerű lenne lehúzni egy gazdag pasit, legalább egy lakás erejéig, vagy valami. Lehet, hogy kva lennék, vagy akármi, de komolyan, miért ne?

Könnyen beszél az, akinek mindent a segge alá tolnak, és minden adva van, az persze, hogy lenézi az ilyen nőt, mert egyáltalán nem tudja beleképzelni magát a helyébe. De én valahol rohadtul sajnálom azt, aki a megélhetés miatt csinálja.


(Végül amúgy hooooooooooooooooooosszú keresés után benyaliztam magam egy céghez dolgozni, és elkezdtem újra az egyetemet. Még a kőkemény melós güzüléshez is több kedvem van ettől függetlenül, mint kitartott k.rvának lenni. De nekem megfordult a fejemben.)


21L

2012. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos az, hogy csak a pénzéért van vele. Lehet a pasi lelki terrorban tartja. Elhiteti vele, hogy nélküle egy senki lenne, és végül a lány már el is felejti, hogy szép, okos, értelmes, diplomás. Behódol neki, mert a pasi sakkban tartja. Hiába a diploma meg a többi, ha nincs önértékelése, alárendeli magát a pasasnak. És ez totál független a végzettségétől, vagy hogy mennyije van a csávónak. És már megbocsáss, de egy értelmes lány nem hagyja, hogy így bánjanak vele, hogy közben még a környezete is megsejti, hogy nincs valami rendben. Ezért is gyanakszom inkább a domináns-alárendelt viszonyra...
2012. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem járnék egy pasival a pénze miatt. Persze, jó lehet meg minden, de ugyan már...
2012. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!