Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok ilyen pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Olyan pasival, aki szereti az animeket, bár nem függ rajtuk örökké. Szereti a videojatekokat, egy időben még wowozott is. Most ugyan nem sokat foglalkozik ezzel, de még is érdekli a téma. Szereti a képregényeket, és imádja a scifit.

Ugyanakkor romantikus, igenyli a szeretetet, és azt hogy adhasson.

Szereti a kreativitást, és mindenre nyitott általában.

Ugyanakkor nem sok önbizalma és tapasztalata van nők terén. Kicsit magának való, kevés barátja van de azokkal vidám és lojális.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ez így kizáró ok vagy sem? Külsőre se egy nő ideál, de nem is olyan borzalmas.

21/f


2011. nov. 12. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ne haragudj.
2011. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az animeket, volt egy pasim aki pedig wowozott! Engem ez nem zavart! Nem az a fontos, hogy kinek mi a hobbija, hanem az, hogy milyen ember! Egyáltalán nem kizáró ok! Ne aggódj fogsz magadhoz való lányt találni!:)
2011. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hmmm. Én srác vagyok és szerintem abszolút nem gáz a lányok szemében, ha ilyen hobbid van, de ne próbálj ezzel "villogni".


Ha egy lány kérdez ezekről akkor beszélj róla. Fejezd ki magad sok érzékszóval. De ne próbálj ilyesmiről beszélni szándékosan. Inkább te kérdezd a lányt magáról. Ha direkt erről akarsz beszélni akkor fanatikusnak fognak nézni :)


18F

2011. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze :)
2011. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Külsőre se egy nő ideál, de nem is olyan borzalmas."

Ez az egyetlen, ami számít a lányoknak abból, amit leírtál. Ez alapján 100 lányból 1 járna veled kb. De ez még mindig jó, mert ha csúnya lennél, akkor senki.

2011. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!