Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el szüleimnek, hogy van barátom? (Ő az első)

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés volt, de egyiknél se találtam semmi "megfelelőt"..

Tegnap jöttünk össze. Valamennyire ismerik a srácot, tudják, hogy rendes, szóval nem félek, hogy kiakadnának, vagy ilyesmi, csak egyszerűen nem tudom, hogy fogalmazzam meg. Nem szoktam velük ilyesmikről beszélni.. :D Valaki segítseen :) Köszönöm :) 18/L


2012. máj. 10. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anya, apa képzeljétek randiztam egy fiúval és összejöttünk. Nagyon rendes, aranyos, ismeritek is, ő az xy.


Ezután reagálnak vmit és ennyi....

2012. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez így olyan fura, hogy egyszer csak bejelentem.. :D :D Pedig muszáj ma elmondanom. :D
2012. máj. 10. 16:40
 3/6 Hanariko ***** válasza:
100%
hát pedig ezen kívül mást nem tehetsz. ne keríts neki nagy feneket, ne ünnepélyes beharangozás közepette mond el, csak úgy simán...
2012. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm bejelentése sikerült viccesen, rögtön azzal fogadtak meglepetésükben, hogy "ugye nem lesz még unoka? nem kéne..."
2012. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap találkoztam vele ugye, amiről tud anyukám. Szerintetek az úgy jó, ha elkezdem, hogy "jaa egyébként emlékszel tegnap voltam bent a városban xy-nal... na szóval azóta úgymond kapcsolatban vagyok" vagy valami ilyesmi :D kell valami fél mondat bevezetés xD
2012. máj. 10. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
aha,mondd h emlékszel tegnap taliztam ezzel és ezzel. képzeld összejöttünk.ennyi.egyszerű, utána nevetni fogsz magadon hogy ezen paráztál.sajnálom hogy ennyire szar a kapcsolatod a szüleiddel
2012. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!