Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok manapság az "elmebe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok manapság az "elmebeteg" (ezt kifejtem bővebben) lány. Mikortól kezdődött?

Figyelt kérdés
"elmebeteg": az a típusú lány, akit kb. nem érdekel a törvény, kinyírná az exét, vagy intenzív osztályra juttatná, bebörtönöztetné egy életre, vagy simán tolószékbe kényszerítené. és úgy veszem észre, egyre több ilyen szörnyszülött lány van, ráadásul elég hamar lesznek ilyenek (olyan 14-15-16 évtől kezdődően). nincs előttük korlát, mert anyuci, apuci, barátok kimentik a fhosból, és ezt tudják. szóval, mikortól kezdtek ilyenek lenni a lányok? kb. 10 éve még nem voltak ilyenek... legalábbis ritka volt és lenézett ez a fajta.
2012. máj. 11. 00:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja, és ami kimaradt: igazából addig nem állnak le, amíg az exnek valami súlyos baja nem esik - csak ez elégíti ki őket annyira, hogy elérjék a boldogságot.
2012. máj. 11. 00:56
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért őszintén, én ilyen kórosan elmebeteg nőkről se hallok sűrűn. És tudtommal az agresszió még mindig inkább a férfiakra jellemző, mint a nőkre, arányaiban. Ettől függetlenül tuti van ilyen lány is, de azért ez nagyon szélsőséges nem? Az oké, hogy mondjuk szemétkedni akar az exel meg minden, és szivatja, piszkálja, lejáratja, egyszer megpofozza, na de konkrétan súlyos sérüléseket okozni neki? Azért az bűncselekmény, és az már elég durva. Ezt 14-15 éves lányokból nehezen nézem ki, még ha gyökerek akkor is.

Tudod én tanultam/ok küzdősportokat, és általában az embereknek nehezükre esik bántani másokat. Úgy igazán. Tehát mondjuk kapsz egy pofont, mert abba jó eséllyel nem halsz bele, de ritkán állsz szemben egy 14 éves lánnyal, akinek pajszer van a kezében és mondjuk lendületből térden vág vele, hogy aztán futni se tudj és tovább verjen... Ehhez nagyon nagyon nagyfokú agresszió és zavarodottság kell, ami szerintem erős túlzás a kérdésben.

21L

2012. máj. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát nézd, nem tudom, hogy akkor én vonzom-e be az ilyen lányokat (beleértve ezt úgy is, hogy haverjaim közül egy-kettőt megkörnyékezett már ilyesmi "leányzó"), de igazán rémisztő ez az egész, régebben nem találkoztam ilyenekkel. az mondjuk igaz, hogy ezek a lányok nagyon jól leplezik az ilyen jellegű viselkedésüket.
2012. máj. 11. 01:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Én férfi vagy 23 éves, de voltak őrült gyilkos gondolataim az exemmel kapcsolatban.
2012. máj. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
csak - gondolom - nem valósítottad meg. nos ezek a fent leírt lányok amit kigondolnak, véghez viszik.
2012. máj. 11. 08:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de ha véghez viszik az általad leírt gyilkos szándékot, és saját bevallásod szerint vonzod az ilyen lányokat, akkor elárulnád, hogy hogyan tudsz még ide kiírni kérdést? Mármint akkor rég hullának kéne lenned, tolókocsihoz kötve kéne lenned, vagy épp az intenzíven kéne küzdened az életedért.


Szerintem kissé túlzol, a tv-ben azért több olyan gyilkosságról hallani, ahol a pasi begolyózott és megölte a csajt szerelemféltésből. Ha egy csaj tenne ilyet az is ugyanúgy szerepelne a híradóban.


28/n

2012. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akartak, de szerencsére nem sikerült. a bebörtönzés például nagyon közel volt.
2012. máj. 11. 09:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy nem azért, de nem lehet, hogy te váltod ki a csajokból ezt a fajta viselkedést? Mert azért az fura, hogy pont neked jutnak ezek a csajok.
2012. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
lehet. de nem vagyok sem primitív, sem nagyon negatív, nem vagyok provokátor sem ártó szándékú. szóval, ha én is váltom ki, nem igazán látom az okát.
2012. máj. 11. 09:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. vagyok.

Figyelj, ha viszont bevonzod az ilyen lányokat, akik olyanok, mint a kérdésben említettek, és főleg már tizenévesen ilyenek, akkor egyszerűen nem vagy jó emberismerő.

Pl ott van a srác, aki írta, hogy támadtak gyilkos indulatai. Persze, kinek nem, ha nagyon csúnyán megbántják, vagy átverik. De más dolog, hirtelen indulatból gondolni mindenfélére, mint megvalósítani, mint mondtam a normális embereknek egyszerűen nehezére esik ez.

És itt kezdődik az egész, hogy ezek nem normális emberek és elég hamar ki lehet szűrni - szerintem. Mert mondjuk férfiaknál kezdődik ez azzal, mint sokaknál, hogy először csak egyfolytában veled akar lenni, aztán féltékenykedik, ha másokkal találkozol, szép lassan leépíti az összes barátod, anyagilag függővé tesz tőle, aztán lelkileg terrorizál, hogy igazából te meg sem érdemled őt, hogy utolsó kis pondrónak érezd magad, és komolyan elhidd, hogy egy senki vagy, minek sminkelj/legyél csinos stb, és mikor már teljesen ki van szolgáltatva a lány, akkor még hülyére is veri.

Annyi ilyet figyeltem meg, és elég kiszámítható a beteges viselkedés, már jó előre.

Lányoknál ugyanez, lehet, hogy azt nem fogja mondani, hogy ő megöl, ha átvered, de minden sz.arra féltékeny, láthatod, hogy reagál bizonyos veszekedési helyzetekben (pl aki tányérokat tör, csapkod, visít, toporzékol, az pont ez a kategória, hogy LÁTSZIK, hogy gixeres, mert képtelen kezelni a problémákat a feszültséghelyzetet, és MENEKÜLNI kell, mielőtt eldurvul) vagy folyton elvárja, hogy körbeugráld, hogy mindig az legyen, amit ő mond, a beteges számonkérések, féltékenység családra/barátokra/hobbikra...

Szerintem aki ilyen fokon elmebeteg, amit mondtál - tehát a konkrét bűncselekménytől sem riad vissza - annak MUSZÁJ, hogy legyen valami árulkodó a viselkedésében. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy teljesen aranyos, kedves, normálisnak tűnő lányokkal voltál, akik az égvilágon semmilyen furcsa dolgot nem produkáltak, majd korrektül szakítottál velük (mert ugye a kérdésed feltételezi ezt, szóval nem megcsaltad/átverted/kihasználtad stb) és ezek után átmentek ilyenbe, főleg fiatalon.


Vagy nem ismered jól az embereket, és bőven voltak árulkodó jelek, vagy te nem voltál korrekt, csak ezt ide nem írod le, vagy a kettő együtt.

2012. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!