Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg az ivóvíz miatt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az ivóvíz miatt van annyi meleg, nőies lányos fiú?

Figyelt kérdés
Azt halottam,hogy amikor a nők fogamzásgátlót szednek,és az a vizelettel távozik,azt a víztisztításnál nem igazán lehet szűrni,ezért a sok hormonális szer miatt lesznek ilyen nőiesek a mai fiuk!
2012. máj. 11. 19:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
igen ..attól! :DDD
2012. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Csak remélni merem hogy polgárpukkasztás volt a kérdés célja.Aki ezt tényleg elhiszi az egy válogatott idióta.A 2 nem közötti különbségek alapból elvannak nagyolva,te meg ilyen hülyeséggel fárasztod az agyam.
2012. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
En is hallottam es olvastam rola, es igen. Elkepzelhetonek tartom. Sajnos, barmennyire is nevetsegesnek tunik elsore.
2012. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért mondjátok, hogy ez hülyeség. Tényleg nem nagyon lehet szűrni ezeket a vízből és tényleg megjelentek ezzel kapcsolatban tudományos cikkek is.

A másik gépen el van mentve egy cikk, az mondjuk nem emberekről szól, hanem arról, hogy az ez okozta vízszennyezés miatt mennyire megcsappant a vízi élővilág szaporodása, beleértve a madarakat is, akik ott élnek.

Szóval nyugodtan mondhatjátok, hogy hülyeség, de legalább olvassatok utána.

2012. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként nem értem elsőre is miért tűnik nevetségesnek. Mi ebben a vicces,vagy a nevetséges, most komolyan?
2012. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Igen és szerinted a szart sem szűrik a vízből?
2012. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Igen, erről én is olvastam már:DD Meg arról, hogy a műanyagpalackoknak az anyaga sok női hormont tartalmaz, ezért fiúknak nem tanácsos ebből inni:)

Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak: nem, melegből pont ugyanannyi van, mint régen:) Csak ma már ők is fel merik vállalni az érzelmeiket, és ez így van jól:) Ma már liberális világban élünk, ezért van több h@mokos. Az, hogy a fiúk miért lányosodnak, azért van mert a 2 nem mindig is egyre közelített egymáshoz:9 Ma már a fiúk is borotválkoznak olya helyen ahol a nők szoktak, lányosabb ruhákban járnak, sokat foglalkoznak a hajukkal.... de szeritem ez nem baj, csak igényesség:) És persze a lányoknak is jobban tetszik pl. egy fiúk szerint b@zis srác(itt most szándékosan nem említek senkit!!!), mint egy rocker:) (itt a tizen-huszonéves kategória többségére gondolok:D). Köztük nekem is;)

2012. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Linkelsz erről valamit ?

Engem érdekel a téma.

Nem hangzik hihetetlenül.


Üdv: kislányosfiú :P

2012. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

A két nem dehogy közelített egyre jobban egymáshoz.Ha így lenne azzal azt állítanád hogy eleinte teljesen különböztek,pedig az igazság hogy eleinte nem is volt 2 nem.Fejlődéstanilag biztosan távolodik a 2 nem,azonban a társadalom sokkal nagyobb különbségeket tesz a 2 nem között mint amekkorák a valós biológiai különbségek.

Vegyük például ezt: a férfiak testizomszázaléka 2szerese a nőkének.Azonban a férfiak erre még edzenek is hogy nagyobb legyen a különbség hogy férfiasabbak legyenek.A két nem között nincs akkora szakadék valójában mint amekkorát a média mutat...

2012. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudsz olvasni? Mindent nem lehet kiszűrni és itt most ne szarra, és annak szemmel látható formájára gondolj, hanem gyógyszerszármazékokra, vegyszerekre gyakorlatilag.



"Gyógyszermaradványok a csapvízben?


Külföldi kutatási eredményekre hivatkozva sokan határozottan állítják, hogy sok más egyéb mellett a csapvíz is felelős lehet a hormonháztartásbeli változásokért, mert a vizelettel együtt olyan gyógyszermaradványok, fájdalomcsillapítók, antibiotikumok és hormonok is távoznak a szervezetből, amelyek nagy mennyiség esetén okozhatnak bonyodalmakat, hiszen a vizelettel együtt a csatornarendszeren keresztül mindez bekerül a természetes vizekbe, vagyis az ivóvízbe is. Nagyon fontos azonban tisztában lenni azzal, hogy a szennyvizek szűrése, tisztítása az utóbbi egy évtizedben is komoly fejlesztéseken ment keresztül, amely egyrészt utalhat arra is, hogy jelenleg nem lehet tökéletesen kizárni az ivóvízen keresztül ártó, ható gyógyszermaradványok veszélyét, és ezzel tisztában van a szennyvízkezelő iparág is."


"Dr. Czeizel Endre szerint reális a veszély


Czeizel Endre genetikus professzor szerint igenis reális veszélyekkel kell számolnunk. A hazánkban és külföldön is méltán nagy hírnévnek örvendő szakember arra hívja fel a figyelmet, hogy a férfiak spermiumszáma a hatvanas évekhez képest drasztikusan lecsökkent. Míg 1960-ban egy átlagos, egészséges férfi spermiumszáma 1 ml ondóban 73 millió volt, addig a spermium mennyisége ma már alig 31 millió. A professzor véleménye szerint ennél is riasztóbb az a tény, hogy minden negyedik, ötödik férfinél a spermiumszám ma már a 20 milliót sem éri el, és ez - a kutatások szerint sok egyéb más környezeti ártalom mellett - a csapvízbe került fogamzásgátlók hormonmaradványainak is következménye lehet. Fontos tudni, hogy az első fogamzásgátló bevezetése 1962-ben történt meg, tehát még időbeli egyezés is érdekes színben tünteti fel a kutatások eredményét. Ez azonban csak az egyik csapás, a másik viszont az, hogy a női szervezetbe is bekerülnek az ivóvízből a plusz női nemi hormonok, és ez várandósság esetén a fiú magzatoknál már az anyaméhben okozhat hormonális elváltozásokat."

2012. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!