Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon beleszeretem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleszeretem egy lányba de ő nem szerelmes belém mit tegyek hogy megszeressen?

Figyelt kérdés
van egy lány akibe nagyon belezúgtam csak az a baj hogy Ő nem szerelmes belém (ezt tőle tudom ) és elment egy másik iskolába de nagyon hiányzik és nem tudom elfelejteni nagyon szeretem mit tegyek hogy megszeressen??? S.O.S

2012. máj. 11. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
már semmit :/
2012. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmit, nincs olyan hogy "megszeressen", ha nagyon jóba lennétek akkor egy idő után támadhatna vonzalom, de így semmi, ha egy minimális se volt.
2012. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ez miatt ment át másik suliba akkor jobb ha beletörődsz abba hogy már semmi nem lesz. Ismerős történet tudom hogy milyen borzasztóan rossz érzés ez, én hónapokig rágódtam egy hasonló szitu miatt, a csaj nem volt belém szerelmes de amint megtudta hogy én komolyan járni szeretnék vele mondta hogy inkább hagyjam békén mert ezzel csak ártani fogok neki. Én sokat küzdöttem miatta többször is találkoztunk már de semmi értelme nem volt :S Mondta hogy ez így nem oké felejtsem el.

Jobban jársz ha leteszel róla sok lány van még a földön.

2012. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el! ha eddig nem lett szerelmes akkor ezután se fog!
2012. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!