Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akibe nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe nagyon beleszeretem de ő nem szerelmes belém mit csináljak hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbálj a közelében lenni, beszélgetni vele, esetleg ajándékokat venni, járj a kedvében. :)
2012. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? miből gondolod,hogy ő nem szerelmes beléd?
2012. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dávidmester13 ***** válasza:
kedveskedj :D
2012. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oké csak egy gond van nem egy iskolába járunk
2012. máj. 6. 15:09
 5/11 anonim válasza:
A szerelmet nem lehet erőltetni. Próbálkozhatsz, de lehet, hogy csak rontasz vele.
2012. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pontosan. Az előttem szólóval maximálisan egyetértek. A szerelem, kicsit olyan, mint a halál. Nem válogat.
2012. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és onnan tudom hogy nem szerelmes belém hogy mondta hogy nem szerelmes belém
2012. máj. 6. 15:16
 8/11 A kérdező kommentje:
és ő tudja hogy szerelmes vagyok belé
2012. máj. 6. 15:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha érdekel én is 14 vagyok és ráadásul lány. És én is mondtam már olyat fiúnak hogy nem vagyok szerelmes beléd, csak azért hogy lássam a reakcióját. És volt olyan is aki bevallotta hogy Ő ennek ellenére nem fogja feladni (van amelyikkel össze is jöttem).

Meg sztem mi lányok sokszor mondjuk az ellenkezőjét annak amit valójában gondolunk.( különböző okok miatt. Úgyhogy sztem ne add fel! :)

2012. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 rejtőke válasza:
Nagyon fontos! Tarts távolságot. Ha egyszer azt mondja, hogy kopj le, (ha nem is így mondja, csak érzékelteti)akkor tényleg hagyd békén. Azzal, ha rámászol, pont az ellenkezőjét fogod elérni. Nem tudom milyen srác vagy, és mik a "módszereid", ez csak egy baráti jótanács. Ha nem inged, ne vedd magadra. 14L
2012. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!