Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A menstruációval kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációval kapcsolatban lenne egy kérdésem, elmaradt menstruációkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, már kb. 3 éve rendszeresen van, és most 1,5 hónapja nem jött meg, még szűz vagyok, szóval nem lehetek terhes. Eléggé stresszes ez a mostani időszakom, és az átlag tömeg alatt is vagyok. Ilyenkor mi a teendő?

2012. máj. 12. 08:03
 1/6 anonim válasza:
Velem is elofordult mar, a stersz is okozhatja varj meg par napot/hetet, ha nem jon meg menj el a nogyogyaszhoz.
2012. máj. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kimaradása miatt még nem kell aggódni, ha a következő rendben megjön, akkor nem kell tenned semmit, ha viszont az is kimarad vagy mostantól nagyon rendezetlen lesz, akkor tényleg menj orvoshoz. Nagy stressz vagy nagyobb fizikai megterhelés (pl. sítábor, persze az most nem aktuális) miatt kimaradhat, nem kell rögtön megijedni.
2012. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell aggódni.Biztosan meg fog jönni,csak késik a sok stressztől,esetleg amiatt is, hogy átlag alatt van a súlyod.Ha 3hónapig nem jön meg,akkor célszerű orvoshoz menni!
2012. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell tenned. Egyszer nekem is kimaradt (még szűz voltam). Még örültem is neki (tudtam, hogy ez még belefér). Következő hónapban rendesen megjött.

25/N

2012. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. máj. 14. 14:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy szedtem Augmentint aztán Zitrocint (antibiotikumok)
2012. máj. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!