Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ilyenkor mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ilyenkor mi a teendő? Egy barátság múlik rajta.

Figyelt kérdés

Hatalmasat csalódtam a legjobb barátnőmben. Elég érettek vagyunk, pedig mind a ketten 14 évesek, de mi nem a "tömegbe" tartozunk, legalábbis szerintem. Eddig kifiguráztuk az olyan lányokat, akik hatalmas sminkkel járnak az utcán, 12 évesen elveszítik a szüzességüket és minden héten más barátjuk van.

Neki van egy barátja, áprilisban lesznek egy évesek. Nekem is volt egy, 10 hónapig jártunk. Ők már a negyedik hónapban.. Hát, nem feküdtek le, de a barátja megujjazta, ami még annyira nem is lenne baj, bár szerintem 14 évesen még nem kéne. Mi a volt barátommal nem csináltunk semmi durvábbat, de akármikor történt valami, én mindig megosztottam a barátnőmmel. Ő konkrétan soha sem beszél nekem a barátjáról, csak ha veszekednek, és én nem is ismerem annyira a srácot (egyébként ő is teljesen normális), de csak rosszat hallok róla, így csak rossz véleményt tudok róla alkotni. Sosem mond róla semmi jót, ha megkérdezem, hogy "na, milyen volt a barátoddal?", annyit válaszol, "jó". Mindig, mikor találkoznak, megtörténnek elég durva dolgok, és pont ezeket a dolgokat figuráztuk ki régebben. Nem feküdtek le, mert a barátjának betegsége van.

Van egy csaj, akit a barátnőm elhord mindennek, aki konkrétan 12 évesen már régen nem volt szűz, és olyanokat mond, hogy "ha egyszer szexeltél, utána már tök mindegy, kivel történik meg, és van-e barátnője egyáltalán". Hát, ezzel a csajjal meg csak ezekről a dolgokról mesél. A barátnőm nem tudja, hogy én ezt tudom, de a csaj elmondta, mivel azt hitte, egyértelmű, hogy ezeket a dolgokat nekem is elmondja. Kiderült, hogy a barátnőm már nem szűz (vagyis nincs szűzhártyája, az ujjazás miatt), már csinálta a barátjának és csak azért nem feküdtek le, mert nem volt náluk gumi, meg mert a srácnak betegsége van. De már többször eljátszották az első alkalmat msn-en, és olyan képeket küldözgetnek egymásnak, hogy.. Hű. Nem meztelenül, de majdnem.

A barátnőm teljesen megváltozott. Hatalmas smink, magassarkúk, a szóhasználata (cuki, puszcsi, stb.), az, hogy imád vásárolni, mindent megkap, ami neki "kell"... És mikor szólok neki, besértődik, és aztán nem is mutatja meg nekem a képeket, amik mondjuk 3 napja készültek és nagy rajta a sminkje, mert "úgyis leszólom". De ha én leszólom, akkor mások is, és ezt nem érti meg. Nem érti, hogy az ő érdekében szólok neki. És ha a barátjára terelődik a szó, folyamatosan hazudik, hogy nem történt semmi, stb. Annak a csajnak, aki meg állítása szerint egy "utcalány", mindent elmond. És csak a barátján szoktunk veszekedni, meg a képeken, ahol arrogáns fejet vág és több a smink rajta, mint a bőr. Ezért viszont még jobban bezárkózik és nem mond el semmi olyat, ami nekem nem tetszene, mert "úgyis leszólom".

Nagyon megváltozott és mikor ezeket a dolgokat megtudtam, hatalmasat csalódtam. Már nem tudom vele jól érezni magam, mert tudom, hogy hazudik nekem.

Mit csináljak? Nagyon szeretem őt. Nem akarom, hogy elvesszen a legjobb barátságunk, hiszen én mindig segítek neki, ő is nekem, mindent tudunk egymásról.. Legalábbis azt hittem.


2012. febr. 26. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fúú de hosszú.

Lusta vagyok elolvasni.

2012. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kötelező. :)
2012. febr. 26. 14:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez már csak haverság. Ne kövesd a példáját. :)
2012. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
szia!én végig olvastam,és előre mondom nem kell rám hallgatnod,de ez egyszer kérlek szépen,hogy hallgass egy idegenre!!!figyelj!ezek nagyon durva állítások!szerintem először is kérdezd meg és ne légy olyan hogy "úgyis le fogod szólni"!ha nem vág egybe a története amit mond,vagy teljesen meg vagy bizonyosodva a hazudásairól,akkor szerintem engedd el!mert szerintem ő (ne úgy vedd,de ő)már nem egy normális 14 éves ember!amúgy is!ha TE lennél a legjobb barátom,akkor neked mondanám el az összes dolgomat!ha pedig neked sem mondanám el,(mert igazából nekem is van egy szerelem titkom,de nyugi,én is így vagyok a szerelemmel,azért nem nézek rá úgy)akkor senkinek de másnak meg nem említeném!már nem azért,de azért kedvelünk meg embeeket mert olyanok,amilyenek!és ő már nem olyan,amilyen!mert te még normális vagy,és nem akarom,hogy(bocsánat,de)olyan legyél mint ő!szerintem ezt fogadd meg,de nem kötelező!
2012. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Eszemben sincs követni a példáját, dehogyis. És utolsó válaszoló, teljesen egyetértek veled.. Ez nem normális. Ő is olyan lett, mint az a lány.

Viszont nem akarom feladni. Nem akarom őt elveszíteni, mert régen tényleg mindenben egyetértettünk, befejeztük egymás gondolatait, szavak nélkül kommunikáltunk, és ő ismer a legjobban a világon. Néha mostanában viszont úgy érzem, hogy én már nem ismerem őt...

De ki akarok tartani mellette. Nem hagyom elveszni azt a munkát, amit évek alatt szedtünk össze. :(

2012. febr. 26. 15:29
 6/15 anonim ***** válasza:

A barátnőd nagyon megváltozott.

Én is voltam hasonló helyzetben, csak kicsit idősebb koromban. Én 21 voltam, a barátnőm meg 19.


Szerintem próbálj meg beszélni vele, de ne kövesd a viselkedését csak azért, hogy megmaradjon a barátságotok.


Nekem egy értelmes és okos fiatal lánynak tűnsz, nem menő a vakolat és a kacsacsőr!


Remélem, egyszer egy kedves lányban igaz barátnőre találsz!


28/Heni

2012. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És neked sikerült beszélned vele? Mert nekem nem hiszem, hogy menni fog. De tudom, hogy fő a hozzáállás. Hogyha így állok hozzá, nem is fog sikerülni, ezért egy próbát megér. :) De ez olyan nehéz.. Én sosem gondoltam volna, hogy ilyen lány lesz belőle. :(

Köszönöm. :) Hát, szerintem sem menő ez a sminkelekmertszépvagyok-cucc. Sőt. Undorító, hogy 14 éves lányokon 2 kg smink van, miközben még egy 30 éves nőn sem állna jól...

Köszönöm a választ is!

2012. febr. 26. 15:40
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Anno a barátnőm kikezdett a barátommal, akivel 1 éve voltunk együtt, szóval sokkolt.

Nem is akartam beszélni vele.

Ő főiskolás lett, albérletbe költözött.

Lediplomázott, és a fővárosba kapott munkát.

Teljesen új barátai-barátnői-pasijai lettek, de engem nem érdekel.

Az igazi barátnőmmel 11 éve felhőtlen a kapcsolatunk, s bár nem sűrűn találkozunk, mert rengeteget dolgozik, tudom, hogy ő ott van nekem.



28/Heni

2012. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Már megértem. Nagyon köszönöm. :)

És szurkolok, hogy a mostani barátnőddel még százszor ugyanennyi ideig legyen felhőtlen a dolog! :)

2012. febr. 26. 16:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Köszi!!!

Neked is hasonló jókat kívánok!

2012. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!