Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki vagy nem? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy nem? (lent)

Figyelt kérdés
Tetszik nagyon egy fiú aki mindig feltűnően kedves velem és a kedvembe akar járni folyton.De amikor megtudta hogy tetszik nekem, azt mondta hogy a kor különbség miatt ne legyen semmi. (15l - 18f) De akkor még mindig miért ilyen más velem (pozitivan) mint másokkal? Nem értem..
2012. máj. 12. 13:50
 1/7 Csegi89 ***** válasza:
Mert tetszel neki!! Szerintem csak attól parázik, hogy a barátai esetleg cikiznék, hogy fiatalabb barátnője van, vagy valami ilyesmi... Ha bátrabb típus vagy, szerintem mond meg neki, hogy tetszik neked, ha nem akkor próbáld finoman valahogy jelezni neki...
2012. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer megkérdezte, és az igazat mondtam neki. Úgyhogy tud mindent..Ezért is nem értem h azok után miért ilyen még. ?
2012. máj. 12. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott a megfejtés az elsőnél... most még cikinek érezheti a barátai előtt, hogy 15 éves a barátnője. kb 2-3 év múlva már örülne egy 3 évvel fiatalabb lánynak.
2012. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,én is így gondolom.De 3 év alatt amennyi lánnyal összehozza az élet.Biztos elfelejthetem.
2012. máj. 12. 14:11
 5/7 Csegi89 ***** válasza:
Akkor kérdezd meg tőle, hogy miért is baj neki a korkülönbség?! Én egy 10 évvel idősebb hölggyel vagyok együtt és nekünk nem gond...(22 vagyok)
2012. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tiniknél ez még más... tudakold meg, hogy titkos kapcsolatban benne lenne e?! Ha igen, tuti a korod miatt nem vállalna (ha valóban tetszel neki)
2012. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az hülye :D én 14-15 éveseket szeretem :D (később majd áttérek a nagyobb lányokra)

F18

2012. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!