Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki vagy ezt mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy ezt mire véljem? Lányok ez mit jelent nálatok?

Figyelt kérdés
Esti tagozatos suliba járok.Van egy lány aki késöbb jött hozzánk,vagy eddig pont kerültük egymást,valamiből elég béna voltam és felajánlotta hogy segítt nekem megmutatni,utánna szünet volt és mentünk ki cigizni de én elhagytam a cigimet,mondta kedvesen hogy ha gondolom vehetek az övéből.Mindig megpróbál mellém ülni és ha szünet van és kint cigizünk akkor mindig oda áll mellém és mindig egyre közelebb jön,tudom ezek ilyen kis hülye dolgok,de akár állhatna a másik oldalra is pl,mert elég nagy az utca meg a járda..Szerintetek akar tőlem valamit?
2012. máj. 4. 20:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindig így próbál feém közeledni,de nem csak beszéddel,sőt inkább gesztusokkal próbéja tudtomra adni.
2012. máj. 4. 20:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.
2012. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen ,akar töled valamit!..beszélgessél vele néha ha neked is szimpatikus :)
2012. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szimpatikus.amikor mellém áll olyan mintha mellettem biztonságba érezné magát.vagy nem tudom.
2012. máj. 4. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
szívesen leszívná a cigidet xD igen igen szerintem is tetszel neki
2012. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen-igen ezek egyértelmű jelek!:))
2012. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem teszel neki, ha még fennáll a kérdés :)
2012. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!