Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket mennyire zavar ha egy lánynak piros pöttyös a lába?

Figyelt kérdés
mert mondjuk nagyon érzékeny a bőre és a szőrtelenítés miatt gyulladtak a szőrtüszők
2009. jún. 25. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
ha hintőporozod vagy levendulaolajozod akkor nem lesz olyan!:)
2009. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Zavarni nem zavarna, de nem tartom szépnek.
2009. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát zavarna az biztos, egy gyönyörü láb nagyon vonzo tud lenni
2009. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem használ semmi
2009. jún. 25. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. Napoztasd és ha lebarnul nem is látszik! Ha mégis az sem zavar.
2009. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem sem zavar. Nem a lába miatt fog tetszeni, vagy nem tetszeni egy csaj. Amúgyis nagyon ritka, ha egy lánynak tökéletes lába van.
2009. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Off: használhatnál borotvát, vagy szőrtelenítő krémet (ha bírja a bőröd). Nekem is érzékeny, én borotválni szoktam :)
2009. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
attól is olyan, mindig olyan volt
2009. jún. 25. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a túrórudira, abból is a pöttyös az igazi:)
2009. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi ez a láb mizéria!!a fejetekkel kommunikálunk,meg ugy egybe az egész lényetekkel..Képzeld el:Nem járok veled/szakítok mert pöttyös a lábad...:D vagy mert túl vastag mert túl vékony úgyszintén a mellekkel is hasonló a helyzet. ha az összhatás jó akkor úgysem a részletekre figyelünk..
2009. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!