Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hosszúhajpárti minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hosszúhajpárti minden férfi?

Figyelt kérdés

A páromtól is megkérdeztem de csak azt mondta, hogy csak.

Azt mondja nem tudja megmagyarázni...


2008. ápr. 22. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

én pl. nem vagyok az.


főleg ha azt is hozzáveszem, hogy pl. alvásnál hozzá szeretek bújni a párom hátához és átölelni. Ilyenkor kifejezetten jó a rövid haj, mert nem megy vele tele a ember orra, szája és nem is fekszek rá. :)

2008. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom:P a barátoma zt mondta ha csaj annak legyen hosszú haja mert az a szép...régebb azt is mondta ha levágatom a hajamat törölhetem a számát:P :D ezt persze viccből... nemtudom...
2008. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Ez hülyeség, nekem mindig rövid hajam volt, mert egész egyszerűen nagyon vékony szálú és nem tudok vele mit ketdeni, ha hosszú, de a barátom igy is szeret. rengeteg rövid hajú nő van, muszáj ilyen nonsense kérdéseket ide beírni, nem a hajtól vagy a mellek méretétől szeret, aki szeret.
2008. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mert sokkal csábítóbb :) Érted, ha ott egy csaj fehérneműben és hosszú hajjal, ami előre esik.. sokkal szexibb mint egy rövidebb hajú vadmacska.

Vagyhát nem tudom, végül is ki mire bukik... De amúgy az is lehet, h szeretik az izgalmas dolgokat. Egy hosszúhajú lány tud minden nap másmilyen frizurát csinálni..

2008. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hosszú hajnak kultusza van. Valami olyasmi miatt buknak rá a pasik, hogy az egészséget, a szűziességet szimbolizálja, és kislányosan bájos.
2008. ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a hosszú hajú pasiktól kaptam végelgyengülést:)A Férjemnek derékig érő haja volt mikor megismertem...Most vagy fél centi,kicsit még hiányzik néha a haja,pedig már bő fél éve rövid,de én így is szeretem.Most én is töröm a fejemet,hogy levágatom jó rövidre,csak akkor meg állandóan fodrászhoz kell járni vele,no meg nem tudom befonni.A nagy dilemma:)
2008. ápr. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
jah az nekem is gyengém:)) mármint a hosszú hajú pasik:))))
2008. ápr. 23. 11:36
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én is hozzáfűzzem a magamét: én sem ragaszkodom a hosszú hajhoz, sőt egyenesen viszolygok tőle amikor csomókban kell összeszedni a szőnyegről meg a frissen mosott szennyes közül még ha az a hugomé/barátnőmé vagy akárkié. Viszont a szín annál fontosabb mert egész más karaktert tud adni a csajoknak. Pl a fekete a kedvencem akkor ha ahhoz szép világos bőr társul. Szóval egyáltalán nem fasza a hosszú haj.
2008. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy tudom, és ez igaz, hogy a termékenységet, a női mivoltot szimbolizálja! Pl. a szőke hosszú hajat régen a búzamezővel kötötték össze, ami ugye szintén a termékenységgel társítható (ez néphit vagy mi). Hm?
2008. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Van még egy oka annak, hogy jobban szeretik a hosszú hajat: Valamiért a férfiak jobban felizgulnak, és intenzívebben élik meg az oális szexet,ha összefoghatják közbe a nő haját, és úgy "rángathatják" a fejét.Rövid hajjal ezt nehéz lenne megtenni.Tudat alatt hat a fériakra.Nők többségének pedig inkább megalázó...
2008. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!