Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hosszúhajpárti minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hosszúhajpárti minden férfi?

Figyelt kérdés

A páromtól is megkérdeztem de csak azt mondta, hogy csak.

Azt mondja nem tudja megmagyarázni...


2008. ápr. 22. 17:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
utóbbi hozzászóló fiú vagy lány?:)
2008. ápr. 24. 12:29
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem világéletemben hosszú hajam volt. Ha csinosnak akartam érezni magam, mindig kiengedtem a hajamat.

Volt egy pasim, aki kifejezetten szeretett a hajamba kapaszkodni, és határozottan tiltakozott, ha megemlítettem, hogy vágatok belőle.

A mostani barátommal, mikor együtt voltam eleinte zavart a hajam. Állandóan útba volt, bele lógott a szemembe, számba. Ha összekötöttem akkor mindig ráfeküdtem a gumira/csatra és megnyomta a fejemet.

Aztán láttam egy képet egy rövid hajról és megtetszett és levágattam olyan rövidre. Barátom nem szólt hozzá semmit, ő nem ragaszkodik a hosszú hajhoz.

Most kifejezetten hiányzik, hogy nem tudom egyszerűen összekötni, csak ha 66 csatot rakok bele és egyfeszt minden reggelre elfekszem. Úgyhogy most alig várom, hogy megnőjjön.


Szval szerintem a hosszú haj sokkal csinosabb, de egyben zavaró is tud lenni.

2008. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Nálunk én ragaszkodom a barátom hosszú hajához, neki viszont a kopasz csajok is bejönnek. Am. félhosszú hajam van.
2008. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Valamiért a férfiak jobban felizgulnak, és intenzívebben élik meg az oális szexet,ha összefoghatják közbe a nő haját, és úgy "rángathatják" a fejét."


Hát elég sz*r alakokkal hozhatott eddig össze a sors...

2008. jún. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Talán azért mert a rövid haj baszottul nem nőies?
2008. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

szerintem azéért..mert a kicsii haj fiuus és

gy érzik mintha egy fiúval járnának..meg a hosszúú haj széép..

2008. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azért mert ettől szép egy csinos nő,mert a hosszú haj illik rájuk,meg a többi amit elvárok(szoli,edzés).Énis mondtam a csajomnak úgy merd levágatni,hogy akkor töröld ki a számom és felejtsd el,hogy létezem,ne is keres akkor,és msn-ről is törölj le.És ezt komolyan is gondoltam,undorító egy rövid hajú csaj,úgy mint egy gizda pasi,kb.


Mivel metroszexuális vagyok,ezért a külső a minden,ha én mindent elkövetek akkor a csajnak is kutya kötelessége,és a hosszú haj már alap,mint a szőrtelenítés

2009. febr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mert szeretünk vele játszani .... valahogy a fiúkat "megbabonázza"...
2010. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!