Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő vonzódik egy férfiho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő vonzódik egy férfihoz, akkor az tényleg felülír nála mindent?

Figyelt kérdés

Én mindig elképedek rajta, amikor erről a jelenségről hallok sztorikat. Sok esetben vannak együtt nők olyan férfiakkal, akik egy fillért nem érnének. A magyarázat erre az, hogy hozzájuk vonzódnak és kész.

De valóban 100 %-ig így lenne? Mármint, sosem gondolkodik el rajta egyetlen sem; legalább néha; hogy "Istenem, mint csinálok?"



2012. máj. 13. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz? Csak én nem értem...?

Lényegében az a kérdés, hogy ha külsőre bejön-e egy pasi, akkor az felülírja-e, hogy amúgy egy tapló f.sz, és vele leszek, mert cuki kék szeme van és sármos mosolya?

Mert akkor a válasz egyértelmű nem.

2012. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem!Volt már sokszor, hogy feltettem magamnak azt a kérdést,hogy te jó ég, ugyan miért vonzódok ehhez a férfihez?:D Később persze mindig beláttam, hogy atyaég de sz*r pasival voltam együtt!
2012. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig így van. Nem érdekel mi lesz, ha szeretem őt. De ez nem vonzalom, ez szerelem, ami őszinte és magához láncol.

Hiába tudom, hogy semmi közös nincs a dologban, sem múlt, sem a jövő, csak a jelen, attól még maradok,mert ezt akarom.

2012. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arról beszélek, hogy a nő halálosan beleszeret az illető férfiba. A pasas egy utolsó hulladék, bántja a nőt vagy akár másokat is, de a nő mégis mindent megbocsájt neki, mert vonzódik hozzá.
2012. máj. 13. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ez férfiaknál is előfordul, és ha ezt nem érted, nem voltál még igazán szerelmes. ez nem lekicsinylés, vagy lefitymálás, hanem így van. ha tényleg az leszel, és olyan szinten, hogy akár meg is halnál érte (nem valami tiniromantikus moslékról beszélek, hanem TÉNYLEG, még a börtönt is vállalnád érte akár), akkor megérted és hidd el, ez megtörténik a legelmésebb, leghidegfejűbb emberekkel is, ha megérinti őket ez az érzés.
2012. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen. megcsalják, kihasználják esetleg fel is pofozzák de mégis az a fas*zi kell!
2012. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor félreértettem. A szerelem az más, az tényleg vak. De nem egyenlő a vonzalommal... Szimpla vonzalom kevés az efféle megalázkodáshoz, de ha valaki szerelmes, akkor előfordul, hogy ilyen helyzetbe kerül, mert nem képes ésszerű döntéseket hozni.
2012. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy az #1. voltam.
2012. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!