Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknak mennyire jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak mennyire jönnek be a jóképű, magas, BMWs pasik? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Passz. Egy pénzsóher p.csának bizonyára nagyon.

Barátom nem túl magas, nem túl jóképű, és bkv bérlete sincs. Nekem ő is jó.

2012. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
a csajoknak épp annyira bejöhet egy magas jóképű BMWs, mint egy alacsony jóképű Trabantos. A pénzéhes ribancoknak viszont jó eséllyel bejön akár jóképű, akár nem, ha BMWje van:)
2012. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én az alacsony, ronda, Ladásokra hajtok.
2012. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A Bmw-vel kitörölheted a segged, meg honnan veszed hogy jóképű vagy, lehet hogy te gondolod magad annak!
2012. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez poén kérdés volt, úgy bírom hogy itt mindenki mindenen felháborodik.
2012. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az önjellemzésedben az a kettő a legfontosabb számodra, akkor a bejövés egyenlő a nagy nullával.
2012. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem tudom én csóró vagyok ,gyalog járok ,nem vagyok felhőkarcoló de kb középmagas vagyok,de nem hiszem h ez kizáró ok és ez miatt nem lehet barátnőmxD,gagyi kérdés
2012. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

csodálom, h nem jelentek meg az önbizalomhiányos "férfiak" a "minden nő csak a pénzre hajt. meg a jóképű pasikra. meg a magas pasikra."-szövegükkel.


de hát ami késik, nem múlik ahogy mondják


kérdező: az, h jóképű vagy, relatív. lehet, hogy a szomszéd jánynak bejössz, de a csoporttársadnak már nem biztos. bmw? na és? és kb annyit értek a kocsikhoz, hogy tudom, hogy négy kereke van és van olyan, aminek van teteje, de van olyan, akinek nem telik tetőre és akkor az meg úgy furikázik. fura, hogy ilyet meg csak nyáron látok. na mindegy.


ha ennyit tudsz felmutatni, hogy magas vagy, jóképű és van egy kocsid, felszedhetsz egy buta, pénzsóvár kiscsajt. ha értelmes lányt akarsz, akkor ez bezony kevés lesz.

2012. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Hanariko ***** válasza:
8. válaszoló, én is azt hittem hogy jönnek majd a: "csak az kell nekik" és "csak úhy lehet esélyed" stb. válaszok, de nem. Mondjuk látszik, hogy a legtöbbet lány írta, előbb utóbb biztos megjelennek, de hát mindegy. ő bajuk, ha így gondolják:D Amúgy a jóképű elég relatív az n szótáramban pl. elég tág fogalom, nem tudnám meghatározni, csak meglátok egy srácot és tetszik. A magasság és BMW mindegy... szóval bejönnek, de NEM CSAK AZ ILYENEK
2012. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Hanariko ***** válasza:
egyébként meg miért mindig BMW? (meg merci) miért nem egy ferrari? az sokkal jobb:D;P
2012. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!