Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúúúúk. Pár kérdés/válasz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúúúúk. Pár kérdés/válasz. Beválaljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok...válaszolnátok erre a pár kérdésre?

1. Ha megláttok egy számotokra helyes csajt, hogyan reagáltok?

2. Nektek milyen lenne a tökéletes csaj?

3. Volt már olyan esetre példa, hogy egy lány nagyon tetszett nektek, de nem mertétek megszólítani, mert féltetek a visszautasítástól?

4. Elképzelhető olyan, hogy próbálkozás nélkül feladjátok a kiszemelt csaj meghódítását?

5. Szerintetek nem tűnne rámenősnek, ha a lány kezdeményezne?

.....őszinte és normális válaszokat kérek...kösyi mindenkinek :* :D .....................................17/l



2012. máj. 13. 18:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok, megpróbálom még egyszer, ne maradj válasz nélkül :D


Szóval ha egy lány tetszik, tuti sokat bámulom. Vagy nyíltan, vagy csak amikor azt hiszem nem figyel. Ha ismerem egy kicsit is, akkor keresem a társaságát, próbálok értelmes beszélgetést összehozni vele... mosolygok mint egy idióta, próbálom szórakoztatni és figyelem a reakciókat.


A tökéletes lány külsőre rengeteg féle lehet, de belsőre legyen olyan, akivel jókat lehet beszélgetni, kedves, humoros, jólelkű. Van saját érdeklődési köre, véleménye. Nem hisztis.


Természetesen megvan a kategória, akinél úgy gondolom, hogy nincs esélyem. ( túl szép mondjuk) Ez a kategória, pár sör után, szinte a nullára csökken :D

2012. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

1, Szemezés pl...

2, Okos és csinos :)

3, Igen volt sajnos.

4, Hááát talán...

5, Attól függ, hogy hogyan csinálja a csaj, tehát a szia b@szunk egy nagyot az már rámenős :D

21/F

2012. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
köszi az eddig írtakat...és az 1. kommentelőnek: szivesen meghívlak, hol és mikor? :D
2012. máj. 13. 18:54
 14/21 anonim ***** válasza:
Győrben? :D
2012. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

1. MOSOLY. Ha ismerem köszönök, megkérdezem hogy van. Ha nem ismerem, akkor a szituációtól függ.

2. Ez egy nagyon buta kérdés. Nincs tökéletes ember.

3. Nagyon régen, de hamar levetkőztem ezt a gátlásosságot

4. Ha épp nem olyan a szituáció, értelmetlen a dolog. Pl pasija van. Én már csak ilyen régimódi vagyok

5. Mindig a lány kezdeményez. A pasik egy része azt hiszi, nem így van, de tévednek.

2012. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

1. Ha megláttok egy számotokra helyes csajt, hogyan reagáltok?

1. Van, hogy rajta ragad a szemem egy csinos, helyes lányon! Ha észre veszem magam, tuti zavarba jövök és elszégyenlem magam! :)

2. Nektek milyen lenne a tökéletes csaj?

2. Ez mostanában fogalmazódott meg bennem: aki mellett magam vagyok/lehetek! :) Tizenévesen nyilván nekem is a helyes arc, és a szép popsi volt lényeg! :D

3. Volt már olyan esetre példa, hogy egy lány nagyon tetszett nektek, de nem mertétek megszólítani, mert féltetek a visszautasítástól?

3. Hát hogy a viharba ne!!! Sokszor! :/ Ha egy pillantással, vagy netán mosollyal nem kap az ember biztatást, igazából belül tudja, hogy szinte esélytelen az ügy, hiába tetszik és szimpi nekem a csaj! :)

4. Elképzelhető olyan, hogy próbálkozás nélkül feladjátok a kiszemelt csaj meghódítását?

4. :( ja. Bár 34 éves fejjel bánok minden kihagyott próbálkozást! :)

5. Szerintetek nem tűnne rámenősnek, ha a lány kezdeményezne?

5. Abszolút nem! Először is manapság miről beszélünk...? :D Nálam még sose kezdeményezett senki, de ha valaki rám köszönne, azt tuti, hogy nem venném rossz néven és legközelebb én köszönnék előre. És a mosollyal fogadott köszönésemet 1000%, hogy nem hagynám szó nélkül! :) Bár az persze elképzelhető, hogy tizenéves fejjel zavarba jönnék, és nem úgy reagálnék, ahogy kéne... :)

2012. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

1. beszélgetnék vele

2. sokféle is lehet

3. volt nem is egy...

4. azt nem hiszem esély mindig van?

5. nem tűnne rá menőségnek? szerintem nem lenne az én nem utasítanám vissza :P

2012. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

HELLO!

1: Általában nézem mint a bolond.

2: szép,helyes,nem bunkó, nem cigizik és nincs testékszerrel tele a feje és más zónái

3: Igen volt, és még mindig azután a lány után sóvárgok

4: Igen, persze elképzelhető, például ha nagyon vagány a csaj vagy olyan társaságban mozog akkor persze

5: Szerintem nekem legalábbis nagyobb megkönnyebbülés volna ha a lányok kezdeményeznek, ha olyan könnyebben tudnám visszautasítani, persze a fejekben úgy van , hogy fiúknak kéne de nem volna nagy gáz lánynak kezdeményezni SŐT ! .... :)

2012. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

1. kábé sehogy, hideg vagyok és kimért. régebben még próbáltam mosolyogni stb..


2. túl hosszú :D

3. sokszor

4. sokszor

5. ha nem ajtóstul rontasz a házba akkor meghagyod az illúziót, mintha a srác kezdeményezett volna.

2012. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

1. Sehogy. Legalábbis látszólag sehogy, az biztos hogy megjegyzem magamnak ha jól néz ki de nem fogok mindenkire nyomulni aki jó csaj.

2. Legyen közös témánk, legyen őszinte, vidám. Ne legyen beképzelt, ne nézzen le senkit. Folytathatnám még a sort...

3. Én nem szólítottam még le ismeretlent. Azt se tudom mit mondanék.

4. Van kiszemelt csaj. Próbálkoztam már nála de hiába.

Egy ideig még nem adom fel.

5. Számomra nem tűnne rámenősnek.

21f

2012. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!