Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Livejasminon mit kell csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Livejasminon mit kell csinálni? FONTOS. Bövebben lent

Figyelt kérdés

. szeretnék én is itt dolgozni. lenne pár kérdésem.tudom van ingyen chat részleg ott mit kell csinálni?hogy kell beszélni az ügyfelekkel?gondolom nem hivhatom egyiket se édesemnek mert a többi magára veszi miért nem öket hivom igy.kérdezhetek tölük? pld: miket szeretnek.vagy csak válaszoljak a kérdésekre?hogy megy?amint belépek mit kell csinálnom?meddig lehet elmenni?-gondolom max ruha nélkül látnak az ingyen chatben de nem nyulok magamhoz.mit kell csinálni a privát müsorban? meddig tart egy privát müsorban?tudnátok még praktikákat tanácsokat adni?mit csináljak ha senkise ir semmit de sokan bevannak lépve?kérdezzek valamit?

tudom nagyon sok a kérdés de azt se tudom hogy kezdjek neki tanácstalan vagyok.

nagyon nagyon köszönöm a normális válaszokat elöre



2012. máj. 14. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Jasmint ilyen mélységig nem ismerem, csak hasonló helyet. Ez nálunk úgy működött, hogy volt a modell és aki "beszélt" az emberekkel, egy embernek baromi fárasztó mindenre figyelni. persze lehet. De itt chat volt, mármint írásban. Hogy miről beszéltek, gyakorlatilag bármiről, kicsit húzni kell az időt, mielőtt bármit mutatsz nekik, de úgy, hogy ne hagyjanak ott. Nem nehéz belejönni. és ne félj, lesz forgalom.

2012. máj. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit nekem mesélt egy ott dolgozó ismerősnőm: Úgy van, hogy privátban sem "kötelező" semmit csinálni. Ahogy a lány csinálta: Ugye, az "alap" belépésnél nem célszerű mindent megmutatni, mert neked az az érdeked, hogy "elvigyenek" privátba, Te akkor keresel pénzt. Privátban is bármikor kiléphetsz, ha esetleg olyat kérnek, ami nem tetszik. A Te érdeked, h ott tartsd őket, mert Te akkor keresel pénzt. Folytatom mindjárt.
2012. máj. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyedül szeretnél dolgozni?
2012. máj. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 02:57-nek

igen egyedül

2012. máj. 14. 02:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Édesemnek nem hinném, hogy hívni fogod őket, mert ez egy nemzetközi oldal, ennek megfelelően nem olyan sok a magyar rajta.

Az ingyen chat-en nem lehetsz ruha nélkül, és semmi olyant nem csinálhatsz, amit kiskorúak nem nézhetnének meg.

Olyan gyakorlatilag nincs, hogy sokan belépnek, de senki nem ír.

Privát chat-en azt csinálsz, amit kérnek, persze csak ha ez egyezik a vállalásaiddal.


De (nem kell hallgatni rám) én nem a Livejasmint javasolnám. Nekem jobban bejött az Imlive és Sexchat.


Regisztrálj be több helyre, és kiderül, neked melyik jobb.

2012. máj. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Be kell regisztrálni,személyit küldeni meg mindenféle dolgot kitölteni,aztán ha elfogadják a regisztrációdat,akkor elkezdhetsz camerában dolgokat csinálni.Privát chat-és privát camozással lehet rajta pénzt keresni.Mit kell/lehet csinálni:gyakorlatilag bármit.Ki kell tiltani bizonyos országokat a regisztráción,hogy ne láthassák mindenhol...
2012. máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd mondják, hogy mit csinálj nyugi. Freeben meg beszélnek hozzád, lesz mire válaszolni.
2012. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!