Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konditerembe ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konditerembe ismerkedés?

Figyelt kérdés

Nem rég ért véget egy pár éves kapcsolatom, nagyon megviselt. De nem bírom ki egyedül, hiányzik hogy valakit szerethessek, és engem is szeressen valaki.

Ha eljárok konditerembe, szerintetek van esélyem megismerni ott egy normális srácot?

Mielőtt leszólnátok, hogy persze csak a jó képűek kellenek, előre szólok hogy ez nem így van. Csak szeretem ha egy férfi foglalkozik magával, és férfias. 19/L


2012. máj. 14. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Velem megismerkedhetnél ott, de egy-két dologra nagyon vigyázz. Egyik: Nagyon látszik, ki jár gyúrni oda, és ki csak tenni magát. És aki csak teszi ott magát, arra csúnyán néznek. Tehát szerintem gyúródni járj oda elsősorban, és közben reménykedhetsz, hátha találsz valakit. Másik: A legtöbben tényleg "edzeni" járnak oda. Mindenkinek megvan a maga terve, mindenkinek megvan, mit akar csinálni. Eközben pedig nem szeretik, ha zavarják őket. Ja, még valami: Oda, ahogy figyelem elég egyszerű srácok járnak. Velem mondjuk mindenki barátságos volt, de süt róluk, hogy nem túl magasröptűek.
2012. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Előzőnek abban igaza van,hogy edzésen eddzünk nem csajozunk,jó persze lehet kicsit beszélgetni ami két sorozat között 1-1,5 percben belefér,de nem szeretjük ha feltartanak minket,legalábbis én sose bírtam.

Nem vagyunk magasröptüek ez iszonyat sztereotípia,nem kezdem bizonygatni hogy nem,ez eléggé hülyeség ilyet kijelenteni,egyik srác akivel eddzek,ő közgazdász például,a másik IT-s,a harmadiknak menő cége van.

2012. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, ebben igazad, van, vannak ott értelmes formák is. Valószínűleg azért az általánosítás, mert az okosak lent általában csendbe vannak, a hülyék meg hangoskodnak, ezért csak őket veszik észre. Elnézést kérek, ha megbántottalak.
2012. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem bántottál meg semmi,csak kijavítottalak :)

Háát ami azt illeti én sajnos hangosan edzek,mert tűréshatáraimon túl megyek és ezért üvöltök néha,amit sajnos nem veszek észre,plusz nem kapok rendesen levegőt és ezzel lököm ki.

2012. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Srácok köszönöm az eddigi segítséget. Sok új infót mondtatok:) Bár most eléggé elbizonytalanodtam, hogy odamerjek e menni. Lehet elég csúnyán elzavarnának:D

Volt barátom jó pár éve komolyabban kondizik. Épp azért megtudnám különböztetni ki csak azért jár oda, hogy felvágjon....

2012. máj. 14. 17:06
 6/14 anonim ***** válasza:
első vok. Figyelj, nem zavarnak el senkit. Engem ez mondjuk meglepett. Én tiszta csont és bőr voltam, de még a legnagyobb izomhegyek is barátságosak. Nem csúfolnak ki, meg nem röhögnek ki ott a 8 kilós súlyzóimmal, miközben ők bemelegítéshez is 12-eset használnak. Menj el szerintem, jobban fogod érezni magad, meg jó móka.
2012. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még egy dolog. Nem azzal van bajom, hogy hangosan edz valaki, hanem pl lejön 3 ilyen magasröptű, és akkor ahogy beszélnek egymással. "faszomba szólsz má hozzám persze, hogy elszámolom a gecíbe" Mondjuk mondom, velem még ezek a srácok is tök korrektek voltak, csak ahogy egymással beszéltek...
2012. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk rám férne egy kis alakformálás...nagyon vékony vagyok, nem tudok hízni:/

Én eleve nem bírom, hogyha valaki alpári módon viselkedik. Az olyan srácokat egyből elkerülöm.

2012. máj. 14. 17:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem le a kérdésből akkor lány vagy, ami már csak egy plusz ok, hogy nemzavarnak el mert lánynak nem kell erősnek lenni, sőt én nagyon becsülöm, ha egy lány ad magára és dolgozik, hogy jó alakja legyen. Én 3 hónapja járok terembe és az elején én is kevéssel csináltam, volt aki 10kilóval többel nyomott fekve például, de nem nevettek ki, sőt segítettek, tanácsokat adtak, hogy lehet egy gyakorlatot pl. jól csinálni. És engem például nem zavarna ha egy lány beszélgetni szeretne velem miközben edzek. 17/F
2012. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gyere edzeni velem,segítek a formálásban :D

Néha én is üvöltök mint írtam,de az sajnos kijön belőlem,mert 120%-on pörgetem magam edzésen :O

2012. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!