Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak az ismerkedés kezdetén, ha a férfi komolyan szeretné a nőt megismerni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy miből érezhető, látható, hogy nem csak egy flört vagyok a sok közül, hanem esetleges barátnő jelölt?


Ha még nincs randi, nem rég ismered, csak néha összefutottok akaratotokon kívül, néha felhívjátok egymást csak úgy?


Érzékelhető ez valamiből?


Nem vagyok tini, de annyira érett sem ezen téren, hogy ezt könnyen érezzem.


2012. máj. 12. 14:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Honnan kellene látnom, hogy nem csak szimpla kedvesség részéről a beszélgetés stb, hanem érdeklem őt?
2012. máj. 12. 14:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nagyon zavarban van, minden kívánságodat lesi :D
2012. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, de mondjuk egy szimpla beszélgetés során, vagy ha telefonon beszélsz vele.
2012. máj. 12. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne agyalj.
2012. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem agyalok, csak próbálom átlátni, hogy miben vagyok.


Új barátra teszek-e szert, avagy egy ismerkedni vágyó férfira?

2012. máj. 12. 14:28
 6/9 ASOT ***** válasza:

noss.. :)


Ha egy pasi csak dugni akar a csajjal akkor nem próbálkozik törekszik annyira max 1 hét aktív próbálkozás.


Ha nem ismeritek annyira egymást, de felhív keres, ha összefuttok akkor kedves ésatöbbi, és háát mondom az "összefutásokon" kívül is keres akkor biztos akar valamit.


Ha egy lánytó nem szeretnék semmi különöset, akkor nem érdekelne, keressen ő ha akar, illetve max 2-3 percet beszélnék csak vele.


Szóval a te emberkéd, vagy szintén egy kezdeményezőstelen figura, vagy félős, vagy nuku tapasztalat.....avagy csak kedves. (utóbbi ritka)


ha meg akarod tudni mi is lehetne ebből, akkor nyugodtan kérdezz rá h nem tudnátok találkozni és beszélgetni, nem csak összefutni pár percre.

2012. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nos, az van, hogy munkahelyből adódóan találkozunk néha. "Összefutunk".


De amióta tudja a számom, mindig felhív. SEgítsek ebben-abban, de mindig kitérünk arra, hogy vagyok stb, és lesz belőle egy fél órás csevegés.

2012. máj. 12. 17:03
 8/9 ASOT ***** válasza:

óóó világos...:)


akkor ezok közé az emberek közé tartozik az illető pasi, aki nem sieti a dolgokat és biztos h van mellette a munkája élete ésatöbbi amire figyelnie kell.

De tuti h érdekled!


SZERINTEM, az csak a kérdés, hogy mikor mer elhívni valahova h édeskettesben lehessetek pár órát vagy fél napot.


szóval indúl az óra...tik-tak

2012. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmondanám, hónapok óta csinálja ezt, szóval eléggé belassult, vagy nem érdeklem.
2012. máj. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!