Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzi úgy minden lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CMD kérdése:

Miért érzi úgy minden lány, hogy neki jár több fiú figyelme, és majd ő kedve szerint válogathat közülük?

Figyelt kérdés

A közel tökéletes topmodellektől esetleg nem hatna annyira furcsán, persze akkor se lenne szimpatikus viselkedés senkinek. De manapság rengeteg átlagos csaj is rendesen igényli, hogy őt királynőnek kezeljenek, és hogy legalább legyen 2-3 állandó udvarlója, akik legyezgetik az egóját, aztán vagy választ közülük, vagy választ egy 4-et.


Elég csak az oldalon nézegetni, raklapnyit ilyet lehet találni.


2012. máj. 14. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
MINDEN lány? F@szért kell általánosítani.
2012. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, akkor azt írom, hogy kibeb@szottul sok. Ebben már benne van a ritka kivétel. A kivétel, amely meglepő nagy arányban lesz a válaszadók között.
2012. máj. 14. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Valóban? Én 23 éves kampó létemre nem vettem észre. Ne érts félre, ettől még lehet, hogy így van. De hát a leányok, asszonyok, kisasszonyok meg is érdemlik nem? A legtöbbjük.
2012. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Erre a válasz nem más mint a nagyképűség és beképzeltség valamint az elkényesztetettség!!

Nem csak a modellek ilyenek!!Az osztályomban is van néhány ilyen csaj!!

A múltkor pl. véletlenül megláttam ahogy beszél pár fiúval az osztályból és mind az öt megkérdezte tőle egyszerre hogy járni akar-e vele!!Ekkor ő el kezdett közülük válogatni mint valami császárnő!!

Mert azt hiszi hogy ő a tökély és bárkit/bármit megkaphat csak csettintenie kell!!

2012. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most mondhatnám azt, hogy mi (a lányok) nem mindig tehetünk róla hogy így alakult. gondolom főleg az iskolás korosztályra gondotál, hát engem akkor lesz.rtak a fiúk, most viszont igen, előfordult hogy 3-4-en is udvaroltak egyszerre. de ettől még nem vártam el egyiktől sem h királynőként kezeljen. na tessék, lehet ribancozni.... 25/L
2012. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát. Ha egyszer van több jelentkező is, akkor szerintem evidens, hogy a legjobbat/nekem legjobban tetszőt választom ki közülük. Ha már lehet válogatni, akkor miért ne? Szerintem csak az a bajod, h nem téged választott az adott lány, hanem olyat, aki jobban tetszett neki. Az meg szerintem megint csak evidens, h ha járni akarok valakivel (vagy ő velem), akkor nem 5 perc ismeretség után járunk, hanem először meg akarom ismerni. De mindegy is, úgyis le leszek pontozva, csak mert nem neked adok igazat.
2012. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6. igaz ha lehet válogatni akkor miért ne?? de akkor is lehet hogy ezzel megbántod azt a fiút aki igazából szeretett és mondjuk azt választod amelyik csak kihasznál és csak arra vagy jó neki, hogy mutogasson hogy :"Nézzétek van csajom!" meg ilyesmi -.-"
2012. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!