Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány azért készített ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány azért készített ki, és tett egy vegetáló valamivé, mert így nem lett lelkiismeretfurdalása. érted?

Figyelt kérdés
szóval én nagyon hajtottam rá, meg eszeveszetten szerettem, mikor összejött egyszer valakivel, nem tehetek róla, tartottam magam, de lefogytam vagy 15 kilót, és hát szarul néztem ki, mit ad isten. azóta nem igazán mert összejönni mással, nehogy bajom legyen, és nem tudom milyen logika alapján, de úgy gondolta, hogy ha én tönkremegyek, teljesen, hogy már őszintén, az utcán sem lát, akkor végre boldog lehet, mert nem lát, így nincs lelkiismeretfurdalása, sőt, ha esetleg meg is halok, még jobb, mert ugye akkor utána bármit tehet. jól érzem, hogy pszichiáterhez kellene járnia?
2012. máj. 14. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Neked kellene. Ez üldözési mániának tűnik.
2012. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát amiben részem van, és annak hatása, hát igen, amiatt mehetnék.
2012. máj. 14. 15:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem tiszta a történet. Miért akarna tönkretenni? Szerintem csak beképzeled, bár... nem vagyok a helyedben, így passz.
2012. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kéne pszichiáterhez járni...egyébként mit csináljon? Jöjjön össze mással, aztán fogysz még 15 kilót? Vagy mégis mihez kezdjen veled ha nem akar veled lenni?? "sőt, ha esetleg meg is halok, még jobb, mert ugye akkor utána bármit tehet." ezt ő mondta, vagy csak te gondolod? Szerintem szedd össze magad őt meg hagyd békén, ha nem kellesz neki akkor felesleges ezen szenvedned, igen, tudom, hogy nem egyszerű de akkor is. Éld az életedet és ő is tudja majd az övét. 24/L
2012. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
erről én nem tehetek, hogy szarul vagyok, nem nyomom a képébe, hogy hé, hahó, látod milyen szarul vagyok.
2012. máj. 14. 15:52
 6/15 A kérdező kommentje:
de az, hogy még ezen felül kínoz, nem épp a legjobb dolog.
2012. máj. 14. 15:53
 7/15 anonim ***** válasza:
És mivel is kínoz pontosan??
2012. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ilyet mond nekem, hogy milyen jó volt, amíg nem voltam... meghalhatnék, meg ehhez hasonlatosak. néha kinevet. aztán bocsánatot kér, meg hogy ne haragudjak, mondhatom, csodálatos módszert alkalmaz, és végül arra hivatkozik, hogy miattam nincs barátja, mert nem akar nekem fájdalmat okozni.
2012. máj. 14. 16:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként meg "erről én nem tehetek, hogy szarul vagyok" akkor szerinted ki tehet róla??? A Jóisten, a télapó vagy esetleg a szomszéd?? Várj, kitalálom. Ez a szerencsétlen lány, aki kínoz valamivel, bár nem tudom mivel. 24/L
2012. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Most olvasom mit írtál. Ha ilyeneket mond, akkor meg nem hiszem, hogy van értelme tartani vele a kapcsolatot. Lehet, hogy inkább szóba sem kéne állnod vele és elkerülni messziről. 24/L ismét.
2012. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!