Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Mit gondoltok azokról a fiúkról akiknek feláll az utcán?

Figyelt kérdés
és nem valami pedofilról van szó :)
2012. máj. 14. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem óra közben szokott XD szívás ha kikell menni táblához :p
2012. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én még soha nem láttam ilyet. De aki láthatóvá teszi az egy jó nagy paraszt!
2012. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem azt szoktam nézni, hogy melyik pasinak áll fel az utcán, konkrétan talán még soha nem is láttam. Ha nem jönne be, úgysem érdekelne, ha meg egy "jó pasi" jön szembe, akkor meg inkább az arcát és a testét nézem. :)
2012. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, én nem látom, ha valakinek feláll, és mondjuk farmerban van. Komolyan, egyáltalán nem látom, amit látni kéne. :D Még ha tudom, hogy áll neki, akkor se látom. :D

Szóval nekem soha életemben nem tűnt fel senki, akinek az utcán állt volna, de valszeg lesz.rnám...

2012. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Odd Retard ***** válasza:
100%
Velem is előfordult hogy állt kellemetlen helyzetekben, mindig be döntöttem a csípőm vagy összerogyva próbáltam menni.
2012. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezek cinkes helyzetek:D
2012. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Még sosem láttam ilyet azthiszem.
2012. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
áá, órán feláll, de h mitől?? talán attól, h a barátnőm mellett ülök és a vérnyomás megemelkedik, ami hatásal van a pénisz merevségére is !!! :D
2012. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ez tényleg szar dolog, csak nem az ágyban! főleg órán ciki...
2012. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még sosem állt fel. Nem vagyok ilyen gusztustalan.
2012. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!