Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Pár hete regisztráltam egy netes társkeresőre, akkor még kíváncsiságból, úgy voltam vele, ez is egy lehetőség, vesztenivalóm nincs.

Nem is ez a lényeg, hanem, ahogy nézegettem az adatlapokat, egy csomó helyes pasit láttam. Persze ez ízlés kérdése kinek mi a helyes, jóképű, de szerintem a lányok/nők közül sokaknak az ilyen pasik jönnek be.

Arra lennék kíváncsi, hogy vajon ezek a fiú, férfiak tényleg neten keresnének párt maguknak, vagy csak unaloműzésből, szórakozásból vannak fenn. Mert nyilvánvaló, hogy a való életben nem sok gondjuk akad a csajozás területén. Legalábbis én ezt gondolom, aztán persze kivételek mindig vannak...


Vajon így van? Mit gondoltok?



2012. máj. 11. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem van köztük aki csak lazát keres, de bztos h van aki komoly kapcsiban gondolkodik
2012. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!