Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ezen segíteni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezen segíteni, vagy majd rájön magától?

Figyelt kérdés

Öcsém most jár az első barátnőjével. Hááát, elég érdekesen választott, a kiscsaj ilyen kis hisztikirálynő, egyfolytában van valami baja, mindenért ugráltatja az öcsémet, meg amúgy mindig akar valamit, elég önző tud lenni.

Én megfogadtam, hogy nem szólok bele, majd saját maga is rájön, hogy csak a szex nem ér annyit, hogy cserébe elviselje, hogy kiheréljék (most képletesen), de szörnyű nézni, hogy milyen kis szerencsétlen papucs lesz belőle.


Szerintetek kéne tennem valamit, vagy majd úgyis tanul belőle magától? Sosem volt még barátnője, és fura, nem tudom mit csináljak. Jóban vagyunk, és mindig adtunk tanácsot egymásnak pasi/nőügyben, mivel nincs nagy korkülönbség köztünk.


21L (öcsém 19 éves)


2012. máj. 14. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet, mire rájön, már késő lesz. szerintem szólj egy-két szót
2012. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha felhívod rá egy a figyelmét, hogy a csaj egy hülye p!csa és ő jobbat érdemelne. Avatkozni felesleges.
2012. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na jó, de ha valakinek azt mondod, hogy a barátnőd egy h.ülye p.icsa csak rád lesz mérges, hogy direkt ellene hangolod, nem?
2012. máj. 14. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:

és szülők amúgy mit szólnak a barátnőhőz?

beszéljenek ők vele:)

amúgy ismerős a szitu, én hugom is összejött fél évvel ezelőttt egy nagyon 'gázos' sráccal, én ink nem szóltam semmit se rá, nem soká vége is lett a kapcsolatuknak, tesóm belátta, hogy nem egymáshoz valóak, szerencsére..

2012. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kopasz555 válasza:

Hagyd ha szerelmes bélé úgy sem tudsz semmit csinálni!

Ha nem ő fogja meneszteni.

Most van lehetősége tapasztalat szerzésre ha azt mondod neki nem jó vonzák a pasikat!!!!

2012. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Óóó, anya rühelli, mint a sz.rt, :D de öcsém nem igazán hallgatott sose rá, mindig tőlem kért tanácsot, meg segítséget. Épp ezért inkább szó nélkül elviseli. Apa meg nem velünk él, úgyhogy ő nem is látta még asszem. De ha óvatosan próbálok valami negatívat mondani a csajra, rögtön védeni kezdi, mintha muszáj lenne. Ezért sem akarok beleszólni, remélem ő is hamar belátja, hogy nem igazán erősítik egymást.
2012. máj. 14. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Szegény szerencsétlen srác, gondolom végre örül, hogy van egy jó nője és nem egy kövér, csúnya lánnyal kell kefélnie.

Én megértem, hadd keféljem már végre egy jó nővel, lehet soha többet nem lesz ilyen dugnivaló nője szegénykének.

Pontozzatok le, de nekem a külső is számít.

2012. máj. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!