Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lassan sírógörc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lassan sírógörcsöt kapok!

Figyelt kérdés

Már kétségbe vagyok esve a párkapcsolatommal kapcsolatban!!

A barátommal csütörtök óta veszekedünk, normálisan nem kommunikálunk egymáásal, mert én nagyon haragszom is rá, meg ő is rám mert nem engedem és "hisztizek" szerinte!

Belefolyt egy ügybe amiből ebben a hónapban nem tud kiszállni mert fektetett bele pénzt!Nem túl legális!

Szinte mindennap együtt vagyunk, ma megkért hogy ne menjek hozzá váratlanul, és hogyha váratlanul néha letudtam menni akkor amikor megbeszéljük hogy megyek akkor ő nem fog elém jönni!Mert elfárad...15-20percre lakunk egymástól,nem dolgozik, nincs mibe elfáradni de a környék elég grrr

Körülbelül ennyi a lényeg! Folyton bánt, mindig csak sírok miatta, nagyon szeretem, nem tudom mit csináljak!!??Próbáljak ne figyelni rá, főleg arra a dologra amit csinál???!!Már meditáltam, tornázok, mindennel lekötöm a figyelmem mert ha nem ezt tenném folyton sírnék!


2012. máj. 14. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy komplett, hagyd el a francba! Amit leírtál,abból teljesen nyilvánvaló, hogy ő nem szeret, de ha ha mazo vagy, akkor csak hajrá! Én lépnék!

2gyerekes anyuka

2012. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Beszéld meg vele. Ez lenne a legokosabb.
2012. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az a lány aki kiírta pár napja (vagy egy hete,) hogy megengedje-e a párjának, hogy drogot áruljon az utolsó 20 ezer forintodból ??
2012. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"nem dolgozik, nincs mibe elfáradni de a környék elég grrr"


Nocsak, tán nem egy cigányt szedtél össze?

2012. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért nem dolgozik, mert ebből a pénzből ami nem legális ebből szedi össze az útjára a pénzt mert németben dolgozik egy éve de hazajött elfogyott a pénz, máshová egy ahol nem fizetik az első útját
2012. máj. 14. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő nem fog változni, te "szereted" akkor bizony nincs mit tenni szenvedj tovább.
2012. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondd csak, hiányzik neked otthonra egy házkutatás? A szüleid díjaznák? Vagy ha egyedül laksz szeretnél esetleg bíróságon tanúskodni?

Ha nem, akkor célszerű lenne az ilyen embereket messziről elkerülni...


24/N

2012. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!