Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járok egy fiúval már lassan 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok egy fiúval már lassan 1 éve és nemrég a barátjának a testvérével flörtöltem mert hozzá is vonzódom! A páromat szeretem és nem tudnám otthagyni de a másik fiúhoz szexuálisan is vonzódom (a páromhoz is vonzódom) (és smaciznék vele)! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kösd fel magad leginkább... kislányoknak nem való a kapcsolat. Mondd meg a pasidnak, majd ő megmondja hogyan tovább!
2012. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én meg megkefélném a fél világot. nagy ügy...
2012. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az a kategória aki agyilag nem elég érett ehhez a játékhoz. Fogalmad nincs mit miért teszel, nem tudod mit érzel és ezeket az érzéseket nem tudod kezelni. Egy káosz az egész. Kicsit később kéne próbálkoznod kicsilány! Persze ezt hiába mondom most...
2012. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hogy mit tegyel?

menjel fraknfurtba a piroslampas negyedbe!! k*rvanak meg jo lehetsz...

remelem ezt a pasid is latja

15/L

2012. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*Frankfurtba
2012. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez az,amikor csak használod a másikat,nem szereted.aki szereti a párját,nem kezd el ilyenen gondolkodni...
2012. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi az?

K betüvel kezdődik, pont rád gondoltam, és a betű a vége :P

2012. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sry (elfelejtettem) 16éves vagyok csak még 4 maránőm használja ezt az e-mailcimet !! egy 15, három 14 és én !
2012. máj. 17. 12:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy érted tudják a jelszavad ehhez a fórumhoz?...
2012. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
öten csináltuk ezt a fórumot :)( mikor megismerkedtünk )csak azér van 14L mer ketten 14 évesek !! megengedtem hogy használják az e-mail címem :D
2012. máj. 19. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!