Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire vagytok nyitottak a fiúkkal való barátkozásra? Van, aki jobban szeret fiúkkal barátkozni, haverkodni lány létére?

Figyelt kérdés

Szeretnék lány haverokat, barátokat szerezni, de nem ismerek sok lányt, akivel ilyen kapcsolatom lehetne.

Van olyan fiatal lány, aki barátkozna egy hajdú-bihari sráccal?



2012. máj. 14. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
debreceni vagy?
2012. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nekem például szinte csak fiú barátaim vannak és nem vagyok egy fiús lány...

Ez azért mert a lány a másik lányra féltékeny, kétszínű még egy fiú szemedbe mondja mit gondol és nem féltékeny rád!! :))

És saját tapasztalatból írom van fiú lány barátság!!! :))

2012. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok debreceni, de ott tanulok. :)
2012. máj. 14. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is elég csajos csaj vagyok, mégis sokkal több fiú barátom van, és sokkal jobban is szeretek velük barátkozni.
2012. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozom akárkivel egy nyitott lány vagyok. Nyáron megyek is ismerkedős táborba.
2012. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem szinte csak fiú barátaim vannak, bár kerültem olyan helyzetbe emiatt, hogy a srác barátnője féltékeny volt rám, ezért a barátság is megszakadt. De sok lánynak vannak fiú barátai.
2012. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hol tanulsz? ^^

kérdésedre válaszolva: én sokkal jobban szeretek srácokkal barátkozni, bár a legjobb barátnőm lány, de belőle "csak" egy van :) a haverjaim szinte mind srácok: nem kell velük csajos dolgokról beszélgetni, azt elintézzük a barátnőmmel. biztonságot nyújtanak, és (talán azért, mert nőből vagyok) odaadóak. a lányok irigyek sokszor, féltékenyek, hisztisek.-

ja, és hozzá kell tennem, nem vagyok én sem fiús lány, se nem ribanckodom.

2012. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!