Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van romantikus, szerelmes storyd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van romantikus, szerelmes storyd?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok!
2009. jún. 26. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
van, de hosszú:)
2009. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nyugodtan leírhatod
2009. jún. 26. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Az egész életem az. :D Egy vígjátékkal ötvözve.
2009. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ird le! kivancsiak vagyunk :)
2009. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kérek valakitől olyat,ami tényleg stori!
2009. jún. 26. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

sziasztok, mar egyszer leirtam itt, ahogyan en megimerkedtem, osszejottem a parommal, de megosztom veletek meg egyszer:)

16 eves voltam meg, nagyon-nagyon szerelmes akartam lenni, tuzon vizen at. egyik nap setaltam a varosi setateren, es gitarszo csapta meg a fulemet(nagyon nagyon szeretek gitarozni...) arra mentem "veletlenul" es ket hosszu haju srac mosolygott ram. kesobb rajottem, hogy van kozos ismerosunk, es igy nem is volt nehez a kozelukbe ferkoznom:D az egyik srac kulonosen tetszett (barna haj, kek szem kiskori almom:D) de o eszre sem vett engem...(kesobb kiderult, hogy dehogy is nem, csak azt hitte O nem tetszik nekem:D) na...ekkor elkezdett (az en kiszemeltem) udvarolni a legjobb baratnomnek...eltelt 2-3 honap es a baratnomnek csapta a szelet. aztan folyamatosan tolem vart informaciokat, hogy mikor jon a baratnom, mi a szama a baratnomnek stb... addig addig informalodott a baratnom felol, hogy en "banatomban" a masik sraccal elmentem taborozni...innen kezen fogva jottunk haza(nem volt szerelem, csak en annyira akrtam valakit magam melle :() a kekszemu srac meg latott minket es a szive szakadt meg, hogy mi egyutt vagyunk. dehat en meg azt hittem, hogy a baratnom kell neki:P ezzel a bizonyos szemellyel hamar vege szakadt a dolognak mert le akart fekudni velem, en meg egyaltalan nem vele...az a kekszemu srac pedig addig udvarolt a baratnomnek, aki nem vette ot eszre, hogy osszebaratkoztunk, es kb 3 het mulva elcsattant az elso csok:D ennek mar mindjart ket eve:D es annyira orvendek h ratalaltam:D

bocsi ha zavaros volt:) ha valami nem ertheto lehet kerdezni 18-L

2009. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szep:)
2009. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és még mindig szerelmes vagy belé?vagy jártok még?
2009. jún. 26. 15:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A mi történetünk a párommal egy igazi love-story és szerintem filmre lehetne vinni. :)


Az egész még gimiben kezdődött, én elsős voltam, Ő meg másodikos. Tesi tagozatos volt, én meg szám.tech-es. Abszolút ellentét. Kosarazott a suliban, meg egy városi csapatnál is. A suliban rendszeresen rendeztek kosár meccseket, amiket az egész suli nézhette. Nagyon megtetszett már akkor, de hát gondoltam, hogy én pici vagyok (165), Ő meg 198 cm, így nem mutatnánk túl jól. Azért mégis randiztunk párszor, órákon át beszélgettünk, mindig megvárta az utolsó buszomat (pedig neki így gyalogolnia kellett hazáig), de nem akart megcsókolni. Nem tudtam mire vélni ezt a csók ügyet, ezért többet nem találkoztunk. Kicsit kínos volt a suliban, de én a 2. emeleten voltam, Ő meg a földszinten így nem futottunk össze sokszor.


Aztán eltelt 2 év (nem is beszéltünk közbe), amikor Ő ballagott a suliban, akkor felfigyeltem megint rá, hogy milyen jól néz ki (lehet, hogy az öltöny tette, meg az a két év, ami alatt komolyabb lett) és lehet, hogy újra meg kéne próbálni a randizást. Megkérdeztem barátnőmet, hogy nem tudja-e, hogy jár-e most valakivel. Azt mondta, hogy a minap látta valami csajjal. Gondoltam, akkor ez nem jött össze. :) Közben nekem is lett valakim, de messze lakott tőlem, így nem találkoztunk sokszor. Ballagás után 1 hónappal, amikor az akkori párom nem tudott jönni hozzám, mondtam barátnőmnek, hogy menjünk el bulizni, rúgjunk ki a hámból. Kb. az ötödik tequila, meg a töménytelen sör után (tudom, hogy nem illik ennyit inni és még le is írni) már "egész jól" éreztem magam. Persze, hogy pont akkor megjelent Ő is a buliban, ő is eléggé jól érezte magát. Elkezdtünk táncolni. Egy-két jó szám után felkapott (amit nagyon szeretek a mai napig) és megcsókolt. Én meg visszacsókoltam (tudom, nem lett volna szabad, hisz barátom volt /bár utólag kiderült, hogy az akkori barátom megcsalt, szóval nem sajnálom, hogy így történt/). Pár perc heves csókolózás után, mondtam neki, hogy nem lehet, mert barátom van, úgyhogy csak dumáltunk egész este. Szomorúnak látszott.


Megint sok hónap szünet következett. Én elkezdtem a 4.-et, Ő meg nem jelentkezett. Október tájékán ismét eszembe jutott és mondtam barátnőmnek, hogy nem is tudom, mi lett vele, hogy felvették-e valahova. Mondta (b.nőm), miután már egy hete csak ő járt az eszembe, meg az a csók, hogy hívjam el buliba. Féltem, hogy visszautasít, vagy nem jön el, ezért nem akartam elhívni, de b.nőm kivette a telefont a kezemből és írt neki sms-est, hogy jöjjön, Ő meg visszaírt, hogy ott lesz. Jaj, nagyon boldog voltam. A bulin aztán csak vártam és vártam. Egyszer hátrafordulok és OTT VAN. Szemüvegben ... Kicsit meglepődtem, mert kontaklencsét hord, de így még jobban tetszett. Odamentem hozzá, kicsit dumáltunk, aztán azt mondja, hogy Ő akkor megy. De mondom, csak most jött. El is indult, én meg utána rohantam, hogy jöjjön igyon velem valamit. Beleegyezett. Leültünk egy asztalhoz és megint megcsókolt. Ugyanolyan hévvel, mint akkor nyáron. Ennek már lassan 3 éve és még ma is ugyanúgy csókol ...


Már együtt is élünk 2,5 éve és idén talán össze is házasodunk.


21/L

2009. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép:')
2009. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!