Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Japánokat nem érdekli a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Japánokat nem érdekli a szex?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a 16-19 éves fiúk 36%-át nem érdekli a szex. Meg, hogy a 30-as éveikben járó lakosság negyede szűz a férfiak 60%-nak a nők 50%-nak nem volt párja. Már feltették ezt a kérdést, de ott a népességfogyást kérdezik én inkább az itt leírtakról várok véleményt. Itt lehet is olvasni róla bővebben: [link]

2012. máj. 15. 09:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
Magyar lányok,örülhettek,itt még nincs ilyen..
2012. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

a Japánok elég más társadalom.

Ott a gyerekeket már kisiskolás koruk óta fullosan leterhelik plusz órákkal,korábban mennek suliba,mint mi és minden reggel tornáznak a suliban órák előtt,órák után még a suliban megírják a házit,aztán különtanár és 9 óra körül hazaér a kisgyerek.

A felnőttekkel pedig szinte ugyan ez a helyzet,van,hogy a férfi haza sem megy a munkahelyéről,hogy az odaút és a visszaút se vegyen el időt a munkájától.

Iszonyatosan leterhelik magukat,nem csodálom,hogy így nincs idejük párkapcsolatra,szexre.

2012. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2012. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mi a baj ezzel a kérdéssel?
2012. máj. 15. 09:51
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
már feltetted.
2012. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem tettem fel. Az mást kérdez ott a népességfogyást kérdezi én a szexuális oldalát nem ugyan az. Meg nem is én kérdeztem azt.
2012. máj. 15. 10:11
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már egy évezred sem kell...
2012. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

Egy érdekes cikk, látszólag ellentmond a kérdésben lévő ténynek:

[link]

Nem tudom, melyik helyes. :)

2012. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Van pár beteg japán emberke, nekik valahogy mindig más kell mint a többinek. Ők máshogy értelmezik a szex kérdést, magasabb dimenzióban.................
2012. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
10:39 elolvastad egyáltalán a cikket? "Japánban sosem övezte nagy titok a szexualitást, nincsenek akkora tabuk, mint Európában. Ezért sokan hiszik azt, hogy a japán emberek éjjel-nappal nemi életet élnek. Ennek ellenére pont a fordítottja az igaz. Egy globális felmérés szerint a japánok csupán 45-ször bújnak ágyba egy évben, míg a magyaroknál ez a szám 112."
2012. máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!