Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak nem gondolnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nem gondolnak arra, hogy egy nő félre értheti ezt?

Figyelt kérdés

Ha van x férfi és y nő. X hívogatja minden vacakkal y-t. Segítsen ebben. Segítsen abban. Megbeszélni ezt-azt.

Naponta keresni, érdeklődni mi van vele?


Ez simán érdeklődésnek, közeledésnek tekinthető. Én annak is hittem. Mire jó ez a férfiaknak, nem érzik, hogy szivatnak? Már bocs a kifejezésért, de ez az igazság.


2012. máj. 15. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na már megint egy általánosítás EGYETLEN férfi alapján... hjaj...
2012. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

több minden elképzelhető:

- vagy szivat

- vagy csak emberként érdeklődik irántad

- vagy közeledne de túl töketlen félkegyelmű ezt egyenesen közölni veled

- vagy egyszerűen csak társaságra vágyik, és te vagy a legközelebb hozzá

2012. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy lehet barátkozás vagy önállótlanság is. Ilyesmi miatt nem kell esküvőszervezésbe kezdeni.
2012. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első: bocsi, nem akartam álatlánosítani, csak kérdezem

Második, harmadik: na igen, de amikor napi szinten megkeres valaki, már többet keres, mint a saját tesóm vagy anyukám, akkor elgondolkodtató. Megnézed a telefonodat, utóbbi 10 hívás. 1 anya, 1 tesó, 8 ő. És ez rendszeresen.


Nem hiszem, hogy ezt nem lehet félre érteni.

2012. máj. 15. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá miért csinálja...
2012. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én akárhányszor így jártam kiderült, hogy túl töketlen volt a pasi ahhoz, hogy az elején kibökje: szexet akar.

képesek voltak hónapokig játszani a "csak haver"-t. valamelyik még hozzá is tette hogy csak baráti mozi lesz ám... aztán minden bevezetés nélkül egyszercsak olyanokat írt hogy majd lefordultam a székről.

ha nem vagy bűnronda, na hidd hogy nincs mögötte hátsó szándék. a pasiknál a "tűrhető, még megfektethető" külsőnél sokkal nagyobb a tűréshatár, mint a csajoknál.

2012. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Letaglóztál.


Nem akar lefektetni, ezt elhiheted nekem. Honnan tudom? Volt egy mély beszélgetésünk egy éjjel, amikor én picit többet ittam és azt mondtam neki, rettenetesen vonzódom hozá, meg egyéb hülyeségeket, de nem élt vissza a dologgal. Eszébe sem jutott szerintem.


Csak nem értem mit akar ezzel?

2012. máj. 15. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!