Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30+ férfiak, miért írnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ férfiak, miért írnak egy 21 éves lánynak? Mégis mit gondolnak? Apakomplexusuk van?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Apakomplexusa maximum a lánynak lehet, amúgy ez a korkülönbség még teljesen rendben van szerintem.
2012. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
:DD igen az van!:D
2012. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de már unom, hogy az összes 40 fölötti pasi engem akar felszedni "szeretőnek".


A legutóbb egy 45 éves fickó akart szeretőnek, akinek a fia annyi idős mint én. :D ... az agyam eldobom!

2012. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért nem írhatnának? Legfeljebb kapnak egy elutasító választ.
2012. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak érdekes, hogy ők találnak meg, korombeliek nem igazán vesznek észre. Még ha fiatalabb pár évvel azt is könnyebben elfogadom, de ennyire idősektől nincs mit akarnom....
2012. ápr. 29. 13:08
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

A legtöbb 21 éves lány képeit elnézegetve cseppet sem csodálkozom, ha ráírnak.

Egyrészt pont olyan, mint egy prosti hirdetése, másrészt ingyenes a "szolgáltatás".

A csajok többsége pedig simán visszaír a 30+ férfiaknak, ha jól néznek ki, jól keresnek, és jó kocsijuk van.


Ha a legtöbb ilyen korú lány úgy viselkedik, mint egy olcsó ku.rva, akkor ne csodálkozzatok, ha a legtöbb férfi általánosít.


Nem bennük van a hiba...

2012. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelet a kivételnek, és neked főleg. De sok csaj ugrik az ilyen pasik ölébe. Mert a legtöbb férfi testileg egzisztenciálisan 30 évesen van a csúcson. És a fiatal csajok erre buknak. Minek dolgozni és lakást keresni ha simán be lehet költözni a pasi lakásába. A nőkben ráadásul mindig ott van az a tévhit hogy ők érettebbek a koruknál, de főleg a férfiaknál, így akármilyen korban is vannak a maguknál idősebb férfiakat jobbnak tartják.

Sok férfi nem is képes igazán csajozni amíg nem éri el ezt a kort. A legtöbb nő úgy 17-30 között éli ki magát, még a férfiak sokszor ilyenkor még sikertelenek, majd jön a váltás és a férfiak lesznek a sikeresebbek. Még sok 30as nő alig talál partnert magának.

És hát ki ne akarna egy fiatal még "zsenge" 20 éves bomba jó csajt ha elég csak megvillantani a kocsikulcsot a lakáskulcsot, és elhitetni velük hogy mekkora férfiak is ők valójában.

Ezzel nem a nőket akarom természetesen bántani, sajnos a világ így működik, és ez egyre jobban tolódik ki ahogy a társadalmi normák el rugalmasodnak. Mert hát ha megnézed a médiát a legtöbb helyről az jön le hogy a 10 év korkülönbség az ideális. Végül is a Nő 20 évesen van élete csúcsán, még a férfi inkább 30 felett.

És csak nagyon kevés olyan van aki még a saját korosztályában néz utána partnernek.

2012. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

lol :D nem nekik van apakomplexusuk, hanem annak a lánynak aki sokkal idősebb férfival kezd... egyébként ez a "divat" most a 30+ pasiknál... eddig az összes ismerősöm 20-25 éves lányokat keresett és engem is sokan megtaláltak... egyébként még a 30 körüliek (pluszminusz 2 év) sztem beleférnek simán, az én párom is pl 9 évvel idősebb nálam...


23/L

2012. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

harmincas férfihoz egy 21 éves lány bőven belefér


még a 20 év korkülönbség is elfogadott manapság, bár nem gyakori


egy fiatal lány szexuálisan izgató egy idősebb férfinek is, ez érthető

2012. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

vén kecskék szeretnék megnyalni a sót


illetve


mindenki szereti a friss és még nem megrágott pipihusit :D:D

2012. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!