Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék jogász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék jogász vagy orvos pasikat? De pestieket hogyan fűzzek be?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
még jó hogy a szerelem az alapja a párkapcsolataidnak
2012. ápr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kórboncnok ismerősöm, ha gondolod, nagyon szívesen összehozlak vele.
2012. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én orvosnak tanulok. és pesten :)
2012. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy hullamosót, az is jó? Amúgy mikor váltál ku vává?
2012. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Iratkozz be a jogra is.


Járj sűrűbben nőgyógyászhoz.

2012. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
78%
Egy informatikus jobban keres mint egy orvos, tuti szőke vagy egy középvezető simán visz 1-1,5 millát egy multinál, egy jobb informatikus is jobban keres mint egy orvos. Az index.hu 5 milliót kér 1 napi hirdetésért a főoldalon :) És az is informatika! :) Ha pénzre mész gondolkozz el ezen is!
2012. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rabolj ki egy bankot, úgyis elkapnak, utána szükséged lesz ügyvédre. Aztán add elő, hogy a halálodon vagy, elvisznek kivizsgálásra. Mi közben beszélsz az ügyvéddel és az orvossal légy szexi. Utána válassz közülük, hátha várnak rád pár évet.
2012. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
És íme, az élősködni kívánó patkány tökéletes egyede! Ne tessék túl közelről fotózni, mert még megilyed!
2012. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Magyar helyesírás szabályai című gyűjtemény szerzői meg tőled...:-D.
2012. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, hogy sok nőnek mi a vonzó az orvosokban? Akinek él a környezetében, családjában orvos, az tudja, hogy egy doki marha sokat dolgozik és ehhez képest keveset keres. Családjára alig marad ideje. Én pl kifejezetten irtózom tőlük, így semmiféle egészségügyben dolgozó emberrel nem tudnék párkapcsolatot teremteni (pedig nem vagyok tanulatlan bunkó). Tisztelem, becsülöm a tudásukat....de nem. A jogászok közül is csak a "jólmenő" jogászok keresnek jól. Nekem az egyik legjobb barátom jogász, de ugyanolyan ember, mint bárki más.
2012. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!