Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarnak a felnőtt pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak a felnőtt pasik, egy hozzám hasonló "kislánytól? Lent:

Figyelt kérdés

2 éve folyamatosan nyomulnak huszonéves srácok! mindig azzal jönnek hogy szerintük "vadító és cuki" az hogy olyan kis ártatlanka vagyok. -.-"

Olyanokat mondanak, hogy "legszívesebben most letépném a ruhád". Ez már azért durva!

Szerintem nagyon átlagosan nézek ki! Van mellem de nem dinnye.

Olyan perverzek is akadtak, akiktől szinte menekülni kellett. :O

Nem értem azt, se hogy mi lehet vonzó nekik bennem, mert nem vagyok nőies inkább kislányos. Vékony vagyok, de még fejlődik a testem!

a korosztályuk tele van gyönyörű nőkkel, nem értem miért izgatja őket egy "csirke".



2012. máj. 15. 17:12
1 2
 11/15 anonim válasza:
ááááááááááá
2012. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

engem is zaklatnak a 20 felüli hapsik pedig még szép se vagyok és én hiába mondom hogy 18 év felett nem járok senkivel

16l

2012. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen valamiért vonzó a kisugárzásod a férfiak számára. Én "csak" 14 vagyok, és még akkor is megbámulnak mikor szabadidőben felfogott hajjal rohangálok.. Gondolom szép arcod van és szép alakod.. Ez van. :S :)
2012. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

most mi bajod? örülj neki, hogy van rád igény :D

amúgy szexet, mi mást?!

2012. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem is tetszett 1 éve egy 8.os kislányos csaj, de nekem vegyes az ízlésem! :)

F18

2012. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!