Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elcsábítani egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés
30 éves, és azt vettem észre, hogy eléggé válogat nők terén, pedig nagyon jóképű. Lassan több, mint fél éve nincs barátnője. Tavaly fel akart engem is szedni, de valahogy eltávolodtunk egymástól, azóta csak azt szoktam észrevenni, hogy néz. Lehet esélyem még nála?
2012. máj. 15. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2012. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem,hogy te már több kérdést is feltettél ezzel a 30 éves pasival kapcsolatban.Én most is azt válaszolom erre,amit korbábban is:először is el kell gondolkodnod azon,mennyire komoly ez a 30 éves pasi.Azt írod,fel akart szedni Téged.Akkor miért távolodott el Tőled csak úgy?
2012. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"eléggé válogat nők terén, pedig nagyon jóképű" LOL

Hát akkor persze hogy válogat, ha nagyon jóképű... Akkor lenne furcsa ez, ha nem jóképű.

2012. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 19:24


Ebből is látszik, hogy a kérdező valóban lány, nő és a női logika ismét az egekben! :D

2012. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!