Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, vonzóak számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, vonzóak számotokra a rendőrök?

Figyelt kérdés

Válaszotokat indokoljátok, ill hogyan érintene az, ha kiderülne, hogy akit megismertél(pasit) rendőr?

Kort is :)


19/L


2012. máj. 16. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Számomra vonzóak, erőt sugároznak, tiszteletreméltóak. 24/F
2012. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem rossz szakma, nem lenne bennem negatív gondolat, ha kiderülne. Ha egyenruhában látom őket, akkor mindig tetszeni szeretnék nekik :D annyira szexik. Csak az a téli usánkájuk ne lenne. Magyarán jobb a nyári öltözet :D
2012. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

vissztaszitonak tartom oket. olyan arrogansnak tunnek, visszaelnek a hatalmukkal, es megfelemlitik az embereket, foleg az utobi par evben.

persze ezeket leszamitva, en meg amugy sem talalkoztam jokepu rendorrel

2012. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Engem nagyon taszitanak... Főleg hogy még életemben nem láttam jóképű rendőrt. Idegesitenek,hogy annyira nagy embernek érzik magukat,mintha ők sz@rták volna a spanyol viaszt,és elég bunkók is!
2012. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,16L
2012. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
agresszívak, korruptak, és habár a törvényt kellene betartaniuk, egyáltalán épp ők azok, akik ott, ahol tudják, áthágják.
2012. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát nekem nem vonzóak, olyan nyeszlett kis nyikhaj a legtöbb, meg tájszólásuk is gyakran van :D szerintem inkább nevetségesek.

az amerikai rendőrök mondjuk... hmm.. :D

2012. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szexik, én amúgy is bírom ezt az egyenruhás dolgot, de ők különösen férfiasak tudnak lenni:D Meg mondjuk szívem szerint én is rendőr lennék, csak hát nem hiszem, h alkalmasságin átmennék stb, meg már mást tanulok, de azért jó látni őket:D
2012. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem szakma alapján választok magamnak társat és csak azért mert nem tetszik a szakmája még nem utasítottam el senkit sem.


Ismertem egy rendőrt, hülye volt mint a seggem, néha fájt a társasága, persze ő faszagyereknek gondolta magát, csak sajnos ez csak egy gondolat volt. (Nem volt köztünk semmi)


Nem bírtuk egymást. Ennyi.


Egyébként érdekelne, hogy mit csinál/csinálnak, de erről nem igazán fognak beszélni úgysem.

28/N

2012. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha rendőrt is mernék meg, nem zavarna, de különösebben nem vonz egyik szakma se 21L
2012. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!